elo mam taki plan
klata-biceps
barki-przysiady
plecy-triceps
i chcialem dodac gdzies sztruksy zebym miał szyje jak minotaur w tibii (taki byko-człowiek hehe) i w ktory dzien i jak sparaw wyglada z seriaami i powtórzeniami ? 4x 12?
i walic hantlami czy sztange?
klata-biceps
barki-przysiady
plecy-triceps
i chcialem dodac gdzies sztruksy zebym miał szyje jak minotaur w tibii (taki byko-człowiek hehe) i w ktory dzien i jak sparaw wyglada z seriaami i powtórzeniami ? 4x 12?
i walic hantlami czy sztange?
Krzysztof Piekarz

rob z plecami lub z barkami... zeby wyglądac jak minotaur z tibi to nie wystarczy tylko machac ale i odpowiednio sie odżywiac
rob tak 3 serie po 10-12 powtórzeń
