SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

miesnie szyjne?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 367 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4674
elo mam taki plan
klata-biceps
barki
-przysiady
plecy-triceps
i chcialem dodac gdzies sztruksy zebym miał szyje jak minotaur w tibii (taki byko-człowiek hehe) i w ktory dzien i jak sparaw wyglada z seriaami i powtórzeniami ? 4x 12?
i walic hantlami czy sztange?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18896
hehehehehhe xDddddd

o ****a

tam gdzie robisz plecy i triceps xD

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3305
najlepiej z kaptury z barkami robić :p
takie jest moje zdanie ;d chyba że się myle ;p
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3305
najlepiej z kaptury z barkami robić :p
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18896
etam
ja Ci mówię sztruksy xD rób z plecami xD

Zmieniony przez - Bakus09 w dniu 2009-08-22 18:53:41

Zmieniony przez - Bakus09 w dniu 2009-08-22 18:54:04

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 367 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4674
no ale ile tych serii i powtórzen machać aha i drugie pytanie moze smiesznie zabrzmi ale czy jak bede krzywo robil sztrugsy(sory za wczesniejszom pmylke) to nie zrobi mi sie cos w rodzaju garba ? tzn czy miensnie krzywo nie urosnom/1?!?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2168
szrugsy nie sztrugsy rob z plecami lub z barkami... zeby wyglądac jak minotaur z tibi to nie wystarczy tylko machac ale i odpowiednio sie odżywiac rob tak 3 serie po 10-12 powtórzeń
p.s od czasu do czasu zaglądnij do słownika
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 679
spróbuj ściągań drążek szerokim chwytem przy plecach, trik polega na odchyleniu głowy do tyłu, szrugsy to nie jedyne ćwiczenie,
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny!

Następny temat

FBW do sprawdzenia

electro
Polecane artykuły