SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

miesnie motylkowe..., chcialabym sie zapytac...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1800
chcialbym sie zapytac ,ktorych cwiczen unikac,by nie powiekszaly mi sie miesnie motylkowe. tym samym, bardzo bym nie chciala ,by przestaly byc cwiczone inne<byc moze powiazane>. druga rzecza,o jaka zapytuje jest to.. : czy , ktorys z Panow moglby byc tak laskawy i powymieniac ze mna maile na temat cwiczen. Na forum wypowiada sie wiele osob i czasami trudno sie zdecydowac na ktoras z rad. dzieki z gory, pozdrawiam:).

" Bądź sobą, dokonaj niemożliwego ".

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1800
a wiesz, ja tez lubie ogladac meczyki))) z tym,ze tenisa ziemnego)))),a piwko.......to tylko z sokiem:P, i cwicze, by miec mocniejszy serwis:P . dobrego piwka zycze!

" Bądź sobą, dokonaj niemożliwego ".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
podciągania się na drążku, dociągania w opadzie - praktycznie większości ćwiczeń gdzie ramię opuszcza się w dół lub odwodzi. Ale po co???? nie bój się, karkiem nie zostaniesz, a podkreslisz sylwetkę
1

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1800
..wlasnie troche sie boje,bo cwicze sama w domu, korzystam z laweczki,sztangi..takich tam dostepnych,domowych przyrzadow. A wlasnie najbardziej sie obawiam kapturowych i motylkowych. Gdyz, tak jak okresliles ladnie...nie chcialabym zostac 'karkiem' )
pozdrawiam:) dzieki za podpowiedz:)

" Bądź sobą, dokonaj niemożliwego ".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Witam:)Powinnas robic te cwiczenia...na małych ciezarach ładnie bedzie to wygladac....naprawde łądnie...a masz jakies fotki??Pozdrawiam serdecznie KLIMO

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1800
zalezy co rozumiesz pod stwierdzeniem 'maly ciezar'.....mam 168 wzrostu ,wazne 51kg...hmm na sztange lacznie zakladam 10 kilo)))))))wiec nie wiem czy to jest duzy czy maly ciezar...aha ,nie wyciskam tym na klatke, lecz cwicze raczki:). poprosze o wiecej szczegolow z tym odpowiednim ciezarem.
:)zdjecia jak kazdy, owszem mam,ale zadne z nich nie jest z typu pokazuje miesnie, tak... takich stanowczo mi brak:).
pozdrawiam:)

" Bądź sobą, dokonaj niemożliwego ".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
mały ciężar, to znaczy taki którym możesz wykonac 12-15 i więcej powtórzeń bez kaleczenia techniki

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
to przy takich parametrach to raczej jestes mocno szczupła, więc nie obawiaj się że się "dopakujesz". Osoby szczupłe mają duże problemy z nabieraniem masy, a kobiety to juz w ogóle

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1800
Macciej, dzieki za radypostaram sie nie kaleczyc:). a gdybym chciala nabrac masy, to podczas treningu pozostaje tylko i wylacznie zwiekszenie cwiczen na brzuch,by fatalnie sie nie powiekszal?czy sa ten jeszcze jakies inne cwiczenia na to? :)

" Bądź sobą, dokonaj niemożliwego ".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
trudno jednocześnie nabierać masy i tracić ją, na ogół stosuje się cykle treningowe nabierania masy ( i związany z nim trening, dieta itp. ) i redukcji tłuszczu ( inny trening, dieta ). A poza tym PO CO MASA KOBIECIE???

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1800
),z ta masa to roznie..czasami mam ochote troszeczke podrosnac,a czasami mniej, probowalam ' hardcore formula HPLC pure creatine monohydrate'....to mi polecili w sklepie..tymczasem od tego tylko czulam sie ,jakbym spuchla:)..taka mala banka-wstanka bylam:)...odpuszczam takie produkty....
oki ,to juz teraz nie marudze tylko biore sie za cwiczenia, dziekuje za slowa pomocy. pozdrawiam cieplo:)

" Bądź sobą, dokonaj niemożliwego ".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
a ja nic nie powiem,.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posilek po treningowy...

Następny temat

JAKIE SA NAJCZESCIEJ POPELNIANE BLEDY PRZEZ "ZIELONYCH"??

WHEY premium