Szacuny
0
Napisanych postów
74
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
2934
Napisz czy jest to dieta masowa czy redukcyjna. Ile ważysz, wzrost, aktywność fizyczna itp.
1 Posiłek - Wyrzuć pasztet, raczej nie nadaję się do diety, zamiast tego daj jajka, co do grzanek, jak chleb to tylko i wyłącznie razowy. 2 szklanki mleka spróbuj ograniczyć do jednej.
2 Posiłek - Tutaj też tylko chleb razowy.
3 Posiłek - Tu dałbym zamiast chleba, ryż/kaszę/makaron i mieso, ser się nie nadaję, mleko wyrzuć, po co tyle mleka? Owoc ok.
4 Posiłek - Tu daj to samo co napisałem w 3 posiłku.
5 Posiłek - Totalnie do zmiany, nie daję się węglowodanow na noc, szczególnie tych o wysokim IG, mleko też wyrzuć. Tutaj możesz dać 150-200gr twarogu i oliwę z oliwek.
Szacuny
1
Napisanych postów
434
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
4406
Właśnie chciałem to usłyszeć Mastah88.Widać, że jesteś nikim.To dieta Arnolda on ją ułożył dla osoby uczącej się lub pracującej.Odezwał się AHAHAAHAHA (ZBŁAZ)
Szacuny
431
Napisanych postów
56364
Wiek
39 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
184874
bili4 nie obrażaj ludzi bo chcą Ci pomóc...
dieta faktycznie jest do zmiany poza tym nic nie wyliczyłeś nie zaglądnąłeś nawet do podwieszonych tylko przepisałeś diete arnolda którą robił kilkanaście lat temu.
Jeśli chcesz wiedzieć to nauka idzie do przodu, tym bardziej dietetyka i wiele mitów zostało obalonych. Także wróc z wiedzą z postów podwieszonych i wtedy wklejej dietę.
Szacuny
2
Napisanych postów
1801
Wiek
31 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
8141
bili, nie dosc, ze obrazasz ludzi, to zakladasz temat i nie dasz sobie pomoc, dieta kompletnie do wymiany.
Podpisuje sie pod kolegami wyzej, moze to bylo w granicach zdrowego odzywiania 30 lat temu...