Witam.Chciałbym doradzić się w paru kwestiach.jestem na forum typowym jaśkiem więc proszę o wyrozumiałość. Jeśli by można narazie bez odżywek a może jakaś dobra dietka?
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 16
Waga: 82
Wzrost: 187
Cel treningowy: Większa Masa i Siła /Lepsze osiągi
Staż treningowy na słowni: Od września do końca roku Teraz chce znów zacząć
Uprawiane inne sporty: pływanie ,piłka nożna
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka prosta i inne pozycje,sztanga szatgielki,
Dieta: Brak/ może ktoś zaproponuje?
Przeciwskaznania medyczne: Brak
Zażywane suplementy: Brak
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 16
Waga: 82
Wzrost: 187
Cel treningowy: Większa Masa i Siła /Lepsze osiągi
Staż treningowy na słowni: Od września do końca roku Teraz chce znów zacząć
Uprawiane inne sporty: pływanie ,piłka nożna
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka prosta i inne pozycje,sztanga szatgielki,
Dieta: Brak/ może ktoś zaproponuje?
Przeciwskaznania medyczne: Brak
Zażywane suplementy: Brak
Krzysztof Piekarz
