SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening na masę dla początkującego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2
Witam.Chciałbym doradzić się w paru kwestiach.jestem na forum typowym jaśkiem więc proszę o wyrozumiałość. Jeśli by można narazie bez odżywek a może jakaś dobra dietka?


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 82

Wzrost: 187

Cel treningowy: Większa Masa i Siła /Lepsze osiągi

Staż treningowy na słowni: Od września do końca roku Teraz chce znów zacząć

Uprawiane inne sporty: pływanie ,piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka prosta i inne pozycje,sztanga szatgielki,

Dieta: Brak/ może ktoś zaproponuje?

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: Brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 234 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3681
Co mamy z tym zrobić? Gdzie Twój plan? Z góry uprzedzam- nikt Tobie tutaj treningu, czy diety nie ułoży. Możemy go co najwyżej poprawić.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2
Pon :
Biceps:
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM
UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W SIADZIE-W PODPORZE O KOLANO
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC (UCHWYT „MŁOTKOWY”)
Triceps:
WYCISKANIE “FRANCUSKIE” JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE:
PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA:
WYCISKANIE W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ WĄSKIM UCHWYTEM:
Wtorek:
bary:
.Wyciskanie sztangielek
.Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami:
Unoszenie ramion w bok ze sztangielkami
Środa:Wolna
Czwartek:
Klata:
.WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ:
.WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W GÓRĘ:
ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ:
WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ WĄSKIM UCHWYTEM:
Piątek:

Brzuch:
SKŁONY W LEŻENIU GŁOWĄ W DÓŁ:
SKŁONY BOCZNE:
PRZYSIADY ZE SZTANGĄ NA BARKACH:
”MARTWY CIĄG”NA PROSTYCH NOGACH:

Wszystko po 3 serie



Zmieniony przez - Czaplensis w dniu 2009-07-16 21:05:54
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271992
nie ma dwóch najważniejszych partii: pleców i nóg.
Reszty nawet nie sprawdzam w zwiazku z tym

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2
A jeśli w środę :
14.SKŁONY ZE SZTANGĄ TRZYMANĄ NA KARKU (TZW. „DZIEŃ DOBRY”):
ODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE):
.PRZNOSZENIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ:
oraz
PRZYSIADY ZE SZTANGĄ TRZYMANĄ Z PRZODU:
HACK-PRZYSIADY:
PRZYSIADY WYKROCZNE:
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 830
Witam, co myślicie o tym treningu ?
wzrost [183]
waga [63]
staż - dopiero zczynam
cel - masa, Wygląd

A. - Zestaw pierwszy
Klatka - wyciskanie sztangi płasko - 3x10
Nogi - (nogi,pośladki) Przysiady ze sztanga na barkach 3x12/10/8
(łydki,piszczele) wspięcia na palcach w staniu 3x10
plecy - Wiosłowanie sztanga 3x10
braki - wyciskanie sztagi za gowy siedząc 2x10
brzuch - skłony w leżeniu płasko 3x12

B. - zestaw drugi
klatka - wyciskanie sztangi skosem - 3x10
Nogi - (nogi,pośladki) Przysiady ze sztangą trzymaną z przodu - 3x12/10/8
(łydki,piszczele) wspięcia na palcach w siadzie 3x10
plecy - martwy ciąg 3x10
barki - wyciskanie żołnierskie 2x10
brzuch - UNOSZENIE KOLAN W LEŻENIU PŁASKO 3x12

Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne decyzje!

...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271992
Czaplensis:
https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

Prezzoo:

załóż własny temat, na pewno ktoś pomoże

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 830
Queblo no tak ale po co mam nabijać tematy jak moge tutaj napisac ^^ ?

Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne decyzje!

...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271992
moze dlatego że autor posta moze sobie nie życzyć by mu się ktoś wcinał w jego temat...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moge codziennie

Następny temat

Plan na mase

electro
Polecane artykuły