Witam! Jestem tu nowy i chcialem prosic o pomoc przy ulozeniu planu na mase. Cwicze 3 x w tygodniu
Dzien 1 Klata + Triceps + Brzuch
Dzien 2 wolny
Dzien 3 Plecy + Biceps + Przedramie
Dzien 4 wolny
DZIen 5 Barki + Nogi
DZien 6,7 wolny
Czasem w wolne dni chodze na basen lub saune ale to po prostu dlatego ze lubie
Czy moglbym prosic o rade w kwestii ilosci serii/powtorzen i doboru odpowiednich cwiczen. Rada w sprawie dobrej diety tez by sie przydala bo jak narazie wciagam wszystko jak odkurzacz
. Pozdrawiam i czekam na dobre rady !
Dzien 1 Klata + Triceps + Brzuch
Dzien 2 wolny
Dzien 3 Plecy + Biceps + Przedramie
Dzien 4 wolny
DZIen 5 Barki + Nogi
DZien 6,7 wolny
Czasem w wolne dni chodze na basen lub saune ale to po prostu dlatego ze lubie
Czy moglbym prosic o rade w kwestii ilosci serii/powtorzen i doboru odpowiednich cwiczen. Rada w sprawie dobrej diety tez by sie przydala bo jak narazie wciagam wszystko jak odkurzacz
. Pozdrawiam i czekam na dobre rady !
Krzysztof Piekarz
)