Witam serdecznie. Jestem zdesperowana dlatego piszę tu do was.
Otóż odchudzałam sie przez 6 miesięcy co pozwoliło mi zgubić prawie 15 kg. Obecnie przy wzroście 165 cm waże 56 kg. Od początku odchudzania łączyłam dietę z ruchem (siłownia 3x/tydzień, aerobik w domu i ćwiczenia kształtujace sylwetke 1-2x/tydzień). i podkreślam że prawie zawsze na siłowni były ćwiczenia zarówno siłowe jak i aerobowe. Teraz doszłam do takiego etapu, że nie chce za bardzo już chudnąć, tylko zależy mi na ukształtowaniu sylwetki. Co do diety to spożywam duzo białka (jajka, twarogi,mieso gotowane, ryby na parze) duzo węglowodanów złożonych np. ryż brazowy, kasza gryczana. Oczywiście 5-6 posiłków dziennie, kolacja białkowa. Ale zauważyłam że od około miesiaca nie mam siły na cwiczenia siłowe... kiedyś mogłam podnosic np ciężarki po 40 powtórzeń czy wiecej teraz ciężko dobić mi do 20....a wtedy stosowałam dietę a jednak miałam wiecej siły, teraz zwiększyłam kalorycznosć spozywam około 1500-1700 kcal/ dzień a tu siły brak... Co robić? moze spożywać białko? nie mam już pojecia... dorzuciłam L-karnitynę do ćwiczeń miesiąc temu, trochę daje powera...
Otóż odchudzałam sie przez 6 miesięcy co pozwoliło mi zgubić prawie 15 kg. Obecnie przy wzroście 165 cm waże 56 kg. Od początku odchudzania łączyłam dietę z ruchem (siłownia 3x/tydzień, aerobik w domu i ćwiczenia kształtujace sylwetke 1-2x/tydzień). i podkreślam że prawie zawsze na siłowni były ćwiczenia zarówno siłowe jak i aerobowe. Teraz doszłam do takiego etapu, że nie chce za bardzo już chudnąć, tylko zależy mi na ukształtowaniu sylwetki. Co do diety to spożywam duzo białka (jajka, twarogi,mieso gotowane, ryby na parze) duzo węglowodanów złożonych np. ryż brazowy, kasza gryczana. Oczywiście 5-6 posiłków dziennie, kolacja białkowa. Ale zauważyłam że od około miesiaca nie mam siły na cwiczenia siłowe... kiedyś mogłam podnosic np ciężarki po 40 powtórzeń czy wiecej teraz ciężko dobić mi do 20....a wtedy stosowałam dietę a jednak miałam wiecej siły, teraz zwiększyłam kalorycznosć spozywam około 1500-1700 kcal/ dzień a tu siły brak... Co robić? moze spożywać białko? nie mam już pojecia... dorzuciłam L-karnitynę do ćwiczeń miesiąc temu, trochę daje powera...
Krzysztof Piekarz

a czasem nawet hantel jest dla mnie ciężki.
Acha