SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Potrzebuje poprawy treningu split

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 85
Potrzebuję porad i poprawek w moim treningu.
Wygląda on nastepujaca:

Poniedziałek (Klatka)
3s x 10 Wyciskanie sztangi na płaskiej
3s x 10 Wyciskanie hantli w skosie
3s x 10 Rozpiętki
3s x 10 Wyciskanie sztangi na skosie

Wtorek (Biceps)

3s x 10 Uginanie ramion ze sztangą stojąc
3s x 10 Uginanie ramion z hantlami stojąc (Z supinacją nadgarstków)
3s x 10 Uginanie ramion ze sztangą na modlitewniku

Środa (Triceps)

3s x 10 Francuskie wyciskanie na ławce (leżąc)
3s x 10 Wyciskanie w uchwycie wąskim na płaskiej
3s x 10 Wyciskanie francuskie hantli siedząc/stojąc

Czwartek (Barki)

3s x 10 Wyciskanie sztangi zza głowy
3s x 10 Wyciskanie sztangielek siedząc
3s x 10 Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia

Piątek (Plecy)

3s x 10 Martwy ciąg
3s x 10 Podciąganie sztangielki w opadzie (wiosłowanie)
3s x 10 Podciąganie końca sztangi w opadzie
3s x 15 Szrugsy

Sobota/Niedziela WOLNE

Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 85
Chciałbym dodać, że mam 18 lat, mam 178 cm i waże 73kg. Mój staż treningowy to 6 miesięcy. Staram się odżywiać w miarę dobrze (ok. 120 g białka dziennie, z 200g weglowodanow, 80 g tłuszczy) dziennie.
Nogi trenuję lekko w sobotę bo nie za bardzo mam do tego warunki.
Robię 3s x 10 przysiady ze sztangą i wznosy łydek ze sztangą.



Zmieniony przez - Dar990 w dniu 2009-05-04 18:34:50
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10223
Dlaczego tak to porozdzielałeś? Dla mnie robienie samego bicepsa w jeden dzień to strata czasu. A po za tym jak twoim celem jest masa to rób progresje.
Ćwicz nogi i to dość intensywnie, bo wbrew pozorom to jest ważna partia.
Dodaj też brzuch bo widzę, że go brakuje.

P.Z.D.R

Zmieniony przez - DTM POWER w dniu 2009-05-04 18:44:08

http://www.pajacyk.pl/ << kliknij, ja kilkam co dzień :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 85
DTM POWER:
Myślałem by połączyć te partię np. w jeden dzień Klata Biceps itp. Co do progresji.. masz na myśli zwiększenie ilości serii/powtórzeń? Jak byś proponował? Niestety nóg nie mogę ćwiczyć za bardzo intensywnie, ponieważ mam do dyspozycji tylko ławkę, modlitewnik, kilka sztang i oczywiście obciążenie Nie mam takich urządzeń jak np. suwnica.
Co do brzucha... spróbuję zacząć od następnego tygodnia 6 weidera, czytałem, że podobno daje dobre efekty.

Zmieniony przez - Dar990 w dniu 2009-05-04 18:52:07
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10223
Klatka + triceps,
Plecy + Biceps,
Nogi + Barki,
Standardowe połączenie, które przynosi pozytywne efekty.

Progresja 12>10>8>6 tzn. zmniejszasz liczbę powtórzeń, ale za to dodajesz obciążenia np. +2,5kg.

Wklej plan z takim połączeniem jak powyżej, to go obcenie.

P.Z.D.R

http://www.pajacyk.pl/ << kliknij, ja kilkam co dzień :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 85
Poniedziałek (Klatka + triceps)

4s 12/10/8/6 Wyciskanie sztangi na płaskiej
3s 12/10/8 Rozpiętki
4s 12/10/8/6 Wyciskanie sztangi w skosie

4s x 12/10/8/6 Francuskie wyciskanie na ławce (leżąc)
3s x 12/10/8 Wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie
3s x 12/10/8 Wyciskanie francuskie hantli siedząc/stojąc

Wtorek (Wolne)

Środa (Plecy + biceps)

4s x 12/10/8/6 Martwy ciąg
3s x 12/10/8 Podciąganie sztangielki w opadzie (wiosłowanie)
3s x 12/10/8 Podciąganie końca sztangi w opadzie
3s x 20/15/10/5 Szrugsy

4s x 12/10/8/6 Uginanie ramion ze sztangą stojąc
3s x 12/10/8 Uginanie ramion z hantlami stojąc (Z supinacją nadgarstków)
3s x 12/10/8 Uginanie ramion ze sztangą na modlitewniku

Czwartek (wolne)

Piątek (Barki + nogi)

4s x 12/10/8/6 Wyciskanie sztangi zza głowy
3s x 12/10/8 Wyciskanie sztangielek siedząc
3s x 12/10/8 Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia

4s x 12/10/8/6 Przysiady ze sztangą
4s x 12/10/8/6 Wznosy łydek ze sztangą
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
rozpiętki stałym ciężarem
daj po 3s wyciskań

wywal trzecie ćw. na triceps

wywal trzecie ćw. na biceps, a zamiast tego drugiego daj młotki

na barki jako drugie daj unoszenie sztangielek w bok (po 10-15powt.)
jako trzecie unoszenie sztangielek w opadzie tułowia j/w

na nogi za mało, dodaj wykroki,

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 85
Co myślicie o takim planie?

Poniedziałek (Klatka + triceps)

3s 12/10/8 Wyciskanie sztangi na płaskiej
3s 12/10/8 Rozpiętki
3s 12/10/8 Wyciskanie sztangi w skosie

4s x 12/10/8/6 Francuskie wyciskanie na ławce (leżąc)
3s x 12/10/8 Wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie

Wtorek (Wolne)

Środa (Plecy + biceps)

4s x 12/10/8/6 Martwy ciąg
3s x 12/10/8 Podciąganie sztangielki w opadzie (wiosłowanie)
3s x 12/10/8 Podciąganie końca sztangi w opadzie
3s x 20/15/10/5 Szrugsy

4s x 12/10/8/6 Uginanie ramion ze sztangą stojąc
4s x 12/10/8/6 Uginanie ramion z hantlami stojąc (Młotki)


Czwartek (wolne)

Piątek (Barki + nogi)

3s x 12/10/8 Wyciskanie sztangi zza głowy
3s x 12/10/10 Unoszenie sztangielek w bok
3s x 12/10/10 Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia

4s x 12/10/8/6 Przysiady ze sztangą
4s x 12/10/8/6 Wykroki
4s x 12/10/8/6 Wznosy łydek ze sztangą

Zmieniony przez - Dar990 w dniu 2009-05-04 19:31:27
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
i teraz jest lepiej
zajechałbyś się a efekt odwrotny

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 85
Ok, to myślę, że plan mam ułożony :)
Wielkie dzięki King_Odin i DTM POWER.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10223
Dodaj do tego jeszcze brzuch po każdym treningu, a w piątek najpierw zrób nogi, potem barki i będzie dobrze.

P.Z.D.R

http://www.pajacyk.pl/ << kliknij, ja kilkam co dzień :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy!!!! kalta

Następny temat

Ile? jak ćwiczyć żeby podciągnąć się 35 razy w ciągu 7 miesięcy?

electro
Polecane artykuły