SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ile to w końcu kcal?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14530
Jak to wkońcu liczyć? 1 g tłuszczu ile ma kcal? 8 czy 9. Czytam, tu inaczej, tam inaczej.
Jeszcze jedno mam pytanie zapotrzebowanie mi wyszło 3063 kcal, więc zaokrąglimy to do 3100 kcal. Jestem lekkim ekto, więc wystarczy na początek nadwyżka 500 kcal?

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14530
Dobra dam 2 g białka jak było i 1,5 tłuszczy i zobacze co wyjdzie. Jak będe miał problemy z czymś to dam znać. Dzięki za odp :).

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21032 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 208598
licz za 9...
nadwyzka 500kcal to juz calkiem nawet...ale jak jestes okto moze wystarczy

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3969
Tłuszcze 9, białka i ww 4.
Wystarczy na początek 500.

> Per aspera ad astra <

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14530
Dobra dzięki za odp :). Sogi wpadły xD.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14530
Jeszcze mam pytanko takie: 8 g węgli na KMC to dużo czy norma?

Zmieniony przez - dudpis w dniu 2009-04-17 23:04:44
1

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dużo ; d
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13062
Bardzo duzo!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14530
Kurka to poradźcie mi co mam zrobić. Zapotrzebowanie z nadwyżką = 3600 kcal
białka 2g na KMC = 2x 74kg = 148g = 592 kcal
tłuszczy 1g KMC = 1 x 74kg = 74g = 666 kcal
no i tyle musi być węgli, aby się zgadzało zapotrzebowanie. Cóż tu zrobić?

Zmieniony przez - dudpis w dniu 2009-04-17 23:11:40

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 9041 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 98000
podbij tłuszcze.

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14530
Do 2 czy za dużo?

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13062
daj 3 g bialka
daj 1.3 tluszczy
i reszte wegli i sru
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja pierwsza Dieta Redukcyjna

Następny temat

Środki wspomagające odchudzanie...

electro
Polecane artykuły