SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja pierwsza Dieta Redukcyjna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 687
DIETA REDUKCYNA:

Moje zapotrzebowanie to: 2390,4 kcal, Natomiast postanowiłem zrobić dietę z ujemnym bilansem kalorycznym: 2182,0 kcal. Przedstawia się ona następująco


I Śniadanie 7:30 [Jajecznica ryżowa]

Pół torebki ryżu brązowego <- polecam ^^
(B) 14,2 kcal
(W) 136,2 kcal
(T) 8,5 kcal

3 (Jaja kurze całe)
(B) 75,0 kcal
(W) 3,6 kcal
(T) 130,9 kcal

Suma: 367,4 kcal

II Śniadanie 10:00 [Serek z kanapką]

Serek wiejski Piątnica
Pożywna kanapka z chudym mięskiem
Pomidor/Ogórek

III Posiłek 13:00 [Pierś z makaronem]

Pierś z kurczaka na oliwie z oliwek
Makaron rurki
Mix warzywny (mrożony)

IV Posiłek 16:00 [Mintaj z brązowym ryżem]

Mały filet z mintaja moczony w jajku i posypany płatkami śniadaniowymi jako panierka
Połowa torebki brązowego ryżu
Pomarańcza/Jabłko

V Posiłek 18:00 (wracając z pracy) [Kanapeczka]
Pożywna kanapka z chudym mięskiem
Pomidor/Ogórek

VI Kolacja 20:30 [Twaróg z warzywami]
Chudy twarożek +
Czerwona papryka, szczypiorek, ogóreczek. Całość polana odrobiną jogurtu naturalnego.


Co o tym myślicie?

Gdy ciało cierpi dusza rozkwita...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Do śniadania dorzuć warzywa.

II śniadanie - nie podajesz kcal. Tylko nie przesadzaj z ilością chelba razowego. Dodaj źródło zdrowych tłuszczy

III posiłek: oliwa nie nadaje się za bardzo do smażenia. Ja smażę na wodzie na zwykłej patelni. Na dodatek dość starej. Makaron razowy albo z mąki durum?

Uważaj na chude wędliny ze sklepu - wcale nie są takie fajne, jak się wydaje.

Jedno mnie niepokoi. Masz skomponowane II posiłki okołotreningowe - ale zdaje się, że Ty w tym czasie w pracy jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 687
Dokładnie :) I nie wiem za bardzo jak się do tego dostosować :D Mogę HIIT'a walnąć bo pracuje na 7 piętrze i w przerwach 20 minutowych mogę biegać po schodach hehe to mój trening w pracy :) nie wiem za bardzo jak mogę rozdysponować posiłkami adekwatnie do czasu :)

Gdy ciało cierpi dusza rozkwita...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny/poprawy

Następny temat

Ile to w końcu kcal?

WHEY premium