Witam! Mam takie pytanie czy ktoś z was próbował połączyć te trzy sporty? Bardzo bym chciał je jakoś ułożyć w tygodniowy harmonogram ale nie jestem pewien czy w taki sposób(patrz niżej) będzie to dawać jakieś efekty. Rozumiem że siłownia + aeroby mijają się z budowaniem - masy na czym bardzo by mi zależało- ale może komuś się to udało?
harmonogram który by mi pasował:
poniedziałek: siłownia(mam ławeczkę w domu)
wtorek: o 16 basen do 17. o 19 30 trening taekwondo
środa: siłownia
czwartek: o 16 basen do 17. o 19 30 trening taekwondo
piątek: siłownia
sobota: trening taekwondo o 10. Basen przykładowo o 15.
niedziela: ?(przypuszczam dzień odpoczynku ;p)
Co sądzicie? Ciężko będzie z tym wyrobić, ale mam nadzieje że jakoś w to wejde i się przyzwyczaję. I co z tą masą?
harmonogram który by mi pasował:
poniedziałek: siłownia(mam ławeczkę w domu)
wtorek: o 16 basen do 17. o 19 30 trening taekwondo
środa: siłownia
czwartek: o 16 basen do 17. o 19 30 trening taekwondo
piątek: siłownia
sobota: trening taekwondo o 10. Basen przykładowo o 15.
niedziela: ?(przypuszczam dzień odpoczynku ;p)
Co sądzicie? Ciężko będzie z tym wyrobić, ale mam nadzieje że jakoś w to wejde i się przyzwyczaję. I co z tą masą?
Krzysztof Piekarz
.Twój trening jest ligtowy, masę zrobisz bez problemu.Tylko ja bym nie robił basenu przed taekwondo, bo za bardzo mnie odpręża basen, wolałbym pobiegać lub jakieś aeroby i zrobił bym to z samego rana, jak chodzisz do szkoły to przed.Pamiętaj o diecie, bo dieta to podstawa.
.A lightowy tzn. lekki. A i to, że masz trenera i spring partnera nie jest chyba przeszkodą, żebys poza treningiem w klubie dodał jakies bieganko czy coś.Co do wstawania o 6:00, ja wstawałem, a jak mi się nie chcialo to nie szedłem do szkoły
, nie polecam takiej opcji, ale u mnie nie skończyla się źle, bo opuszczać h, to trzeba umieć 
Kreatyny nie wypocisz, nie ma takiej opcji(nie wiem czy sam to wymysliles, czy ktos Ci to powiedzial
