SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Basen, a siłownia

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
Witam! Chodziłem na siłownie około 9 miesięcy, ale okazało się że mam pewien problem z kręgosłupem. Lekarz stwierdził, że to nic poważnego, jednak powinienem chodzić na basen zamiast siłowni przez pewien okres. Tutaj właśnie mam do was pytanie. Czy na basenie też da się wyrobić sylwetkę? Z rzeźbą raczej nie powinno być problemu, ale czy da się jakimś cudem zrobić masę? (Wiem, że jeśli nawet byłoby to możliwe to z pewnością zajmowałoby to o wieeele dłużej niż na siłowni) Kolejnym pytaniem jest czy brać kreatynę, gdy zacznę chodzić na basen, będąc na siłowni nie zdążyłem całej wykorzystać, a czy na pływalni cokolwiek by dawała, czy po prostu zostawić ją?
PS: Oczywiście wiem o diecie itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
jaka kreatyne? ile razy w tyg silka i basen? nosiłeś pas na siłowni np w przysiadze?

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
Kreatyna to monohydrat- universal. Tak jak mówiłem siłkę chwilowo rzucam, a na basen zamierzam chodzić 3/4x w tygodniu. Pas nosiłem (jeśli o to chodzi, to problemy z kręgosłupem nie są przez siłownie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Kreatynę można brać, na marne nie pójdzie. A masy na basenie raczej nie zrobisz za bardzo, chociaż przy dodatnim bilansie coś tam powinno iść powoli. Lepsze to niż siedzenie w domu.

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Transfery w siatkarskich ligach na sezon 2014/2015

Następny temat

Mistrzostwa świata w piłce nożnej

Wiecej