SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ALRI - Venom Hyperdrive 3.0

temat działu:

ALRI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 297653

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5651
poza tym, stany lekowe ...

niektorzy odczuwają, wiec nie wiem co w tym smiesznego ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99460
Ludzie co wy przeżywacie 3 tydzień jestem na Venomie i już wale 4 tabsy dziennie i żyje


Pozdrawiam Duda

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2009-02-28 17:25:15
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33403
nie znasz dnia ani godziny

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 49212
moze trafiles na wy***ke ? ;) albo masz wersje "uboga" bo moge sie zalozyc ze po 4 kapsach ktore teraz biore to bys sie przekrecil
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99460
slayerek01 Nie wiedziałem że w sklepie sfd była wyj*****
i mam tą najstarszą wersję bo opakowania miałem poździeranę ta jedna z najmocniejszych wersjach

P.s Wyślij mi te 4 kapsy

Nie mówie że nic nie miałem
Bo tydzień czasu sacharyna w gardle , i bezsenność to Dla mnie nie taka straszna rzecz

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33403
mi jazdy zaczęły się dopiero okolo 3 tygodnia

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 49212
suszy chloernie to nic.. spac nie mozna ( to troche w****ia na dluzsza mete ) ale uczucie jak bym mial zaraz "zejsc" jest po ***u - pozatym wszystko wkuriwa i taki strach czy cos w tym stylu ze "cos sie moze z***ac" tylko niewiesz co ;]
a pikawka pika sporo szybciej
wy***ke - chodzilo bez "magicznych" dodatkow
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 460
Mija tydzień jak biore ten venom wersje 500/200.
Powiem tak
-1 dzień czułem działanie szusza w gardle nie mogłem siedzieć w jednym miejscu. Ogólnie za***iście się czułem taki przepełniony energią. Ciśnienie za***iste 158/80
-2,3,4 dzień tak jakby w ogóle nie dzialal tylko pierwsze 2,3 godziny czułem lekkie pobudzenie
-5 dzien postanowilem (glupota) zaczac brac po 2 kapsy (nie bylo zadnych przeciwskazan) pierwsza tabletke wzielem wczesniej niz poprzednio oczywiscie razem ze sniadaniem drugą przed treningiem po obiedzie. No i sie zaczelo dziwne uczucie w glowie takie lekkie poddenerwowanie dziwny stan psychiczny, pobudzenie. Nie bylo tak zle tylko ze nie spalem pol nocy chociaz biore do tego lean dreams.
-6 i dzisiaj postanowilem wrocic do jednej tabletki i poczekac jeszcze pare dni. Najgorsze jest to ze nie czuje tak dzialania po 1 tabletce jak wiekszosc pisze a po 2 mnie tak rozj...alo.
Trzeba tylko pamiętac ze venom potzrebuje troszke czasu aby sie rozkrecic.
Mysle że od poniedzialku spróbuje na nowo przygode z 2 tabsami.
W weekend nie próbuje bo na uczelni nie wyrobie pewnie siedząc kilka godzin. Za kilka dni napisze jak jest dalej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 859
Ja jestem zadowolony ;] początek diety + treningu + łykania Venoma miałem około 1,5 miesiąca temu...aga spadła z 97 na 88 i ciągle walcze więc wynik chyba ok ;]

Zmieniony przez - muras92 w dniu 2009-03-01 02:02:00

...the only way to know ...walk then learn and grow...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 140
Witam ja nabylem venoma w nazwie hyperdrive 3.0+ i chcialbym poznac sie z waszymi opiniami na temat tego produktu.Chcialbym tez zeby wypowiedzialy sie osoby ktore to braly i jak ich odczucia i najwazniejsze jakie postepy??
Z gory thx:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ALRI - Restore

Następny temat

ALRI - Venom Lean Dreams

electro
Polecane artykuły