SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALRI - Venom Hyperdrive 3.0

temat działu:

ALRI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 286740

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a jadłeś tą nową wersję co jest ogólnodostępna czy stara 3.0?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 411
nową ogolno dostepna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 411
nowa 3.0+
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Po nowej wersji malo kto ma jakies sajdy. Zreszta co sie dziwic skoro bez mito w skladzie nie umywa sie do poprzedniej ....

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem po 1 dniu na venomie, tym nowym. Nie czuję szczególnego pobudzenia, potliwości, chyba mnie nie kopie. Czy spale na nim cokolwiek? Jedna rano po białku, druga po obiedzie. Zawsze ok 40 minut przed wysiłkiem. Rano razem z białkiem, a po obiedzie ok godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 309 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2562
Witam. Odświeżam trochę i kieruję pytanie do kogoś oczytanego z prośbą o odpowiedź.

Zostały mi mniej więcej 3 tygodnie do zakończenia redukcji. Powolutku kończę 2 puszkę Animala C. Chciałbym na sam koniec włączyć do diety i reszty odżywek ten spalacz. Warto wg. Was? Chciałbym dowalić na koniec cyklu czymś porządnym.

Bardzo proszę o odpowiedź jeśli znalazłby się ktoś oczytany.

"What we do in life echoes in eternity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 309 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2562
Witam. Odświeżam trochę i kieruję pytanie do kogoś oczytanego z prośbą o odpowiedź.

Zostały mi mniej więcej 3 tygodnie do zakończenia redukcji. Powolutku kończę 2 puszkę Animala C. Chciałbym na sam koniec włączyć do diety i reszty odżywek ten spalacz. Warto wg. Was? Chciałbym dowalić na koniec cyklu czymś porządnym...

Bardzo proszę o odpowiedź jeśli znalazłby się ktoś oczytany.

"What we do in life echoes in eternity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten venom to nic porządnego, uwierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jeśli oczywiście mówisz o tym nowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 309 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2562
A co polecacie wg. swojego doświadczenia?

"What we do in life echoes in eternity."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ALRI - Restore

Następny temat

ALRI - Venom Lean Dreams

WHEY premium