SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALRI - Venom Hyperdrive 3.0

temat działu:

ALRI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 286730

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7
Witam wczoraj zaczelam pierwszy dzien brac hyperdrive 3.0. Wzielam tabletke po sniadaniu okolo 10 z tym ze nie czulam zadnego pobudzenia zero jakich kolwiek skutkow a jakich Wy wszyscy tutaj piszecie, po 17 przed treningiem wzielam kolejna tabletke jednak na treningu zamiast miec powera opadlam kompletnie z sil :(. dodam ze kladac sie spac po 24 zasnelam bez zadnego problemu. po zazyciu tabletek bolala mnie glowa i czulam jakbym zaraz miala zwymiotowac... Mozecie mi powiedziec czym to moze byc spowodowane,czy kupilam jakies badziewie(niby jest to stara wersja amerykanska) czy po prostu to na mnie nie dziala? nigdy wczesniej nie bralam zadnych spalaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
stara wersja amerykańska posiadała w skladzie substancje z leku o działaniu anorektycznym, z tego co pamietam to byla to subitramina.. także wątpie zebys dostala wersje obecnie z tym skladnikiem.. Sam mialem dostep do niej 3 lata temu i to cięzko juz bylo dostać.. Gdyby to byl faktycznie ten stary dobry Venom amerykański z tą substancją to jakbys zażyła nawet go rano to przez pierwsze dni mialabys w ogole problemy z zasnieciem.. także albo masz wyebke, albo wersje bez tego składnika

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7
hmm no to chyba wychodzi na to ze wyebalam kase w bloto... czy jest jaki kolwiek sens zazywania tego nadal czy jednak lepiej z tego zrezygnowac? i zaopatrzyc sie w jakis inny spalacz, jak tak to jaki moglibyscie mi polecic ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
nie mówie ze ta Twoja wersja nie bedzie działac.. tylko na pewno nie w takim stopniu jak tamta.. poza tym jezeli czujesz po nim jakies skutki uboczne, jak napisalas ze boli Cie głowa i zbiera Cie na wymioty to odstaw to.. a jak juz to poszukaj czegoś lżejszego, thermostim, revex16 itp.

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
Szybkie pytanie :

Mam kupionego Hyper Drive 4.0 i VPX red line , od którego zacząć?
po mojemu to zacząłbym od hypera bo jest słabszy,zrobił przerwe i dowalił vpx-em , dobrze kminie ??

drugie pytanie odnośnie dawek :

hyper drive 2x dziennie , 1 rano i 1 przed treningiem badz przed 17 w dni nietreningowe,aczkolwiek nie wiem jak z vpx-em ?? ktos coś doradzi ?

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 34
Mam pytanie, mam kupionego hyperdrive'a 3.0+, czy mógłbym go połączyć z mesomorphem czy wywiozą mnie w worku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
mozesz łączyc tylko w jakim celu ? poza tym jaka wersje meso masz ? z 1.3 ?

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10
Od tygodnia biorę ALRI VENOM HYPERDRIVE 3.0+, według sprzedającego to wersja amerykańska ze starym składem. Fakt, objawy mam takie, jak większość osób pisało na tym forum. Telepie mnie, nie śpię, serce wali jak głupie i apetyt zniknął, co trochę mnie zaczęło przerażać. Czy jest ktoś, kto mógłby wyrazić opinię czy ten specyfik w ogóle nadaje się dla kobiet ? Może jest tu jakaś kobitka, która miała do czynienia z tym suplementem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
wkrecasz sobie .. ten venom nie ma w ogole porównania do STAREJ wersji w której były substancje juz dawno zakazane w suplementach tego typu

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10
Znam siebie bardzo dobrze, o objawy nie pytam. Chciałam wiedzieć czy nie działa to w żaden sposób negatywnie na kobiety.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ALRI - Restore

Następny temat

ALRI - Venom Lean Dreams

WHEY premium