SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALRI - Venom Hyperdrive 3.0

temat działu:

ALRI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 286707

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
I z tego powodu potrzebna jest redukcja, jakbyś jadła 6-8 małych posiłków to byś nie tyła. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
ja po 4 tygodniach zwaliłem 12kg ale jest mi słabo ,siła spadła....ćwiczenia jakie wykonywałem to żadnych tylko że prace mam ciężką.

ogólnie polecam jeżeli ktoś chce wyglądać jak bóg pięknej sylwetki

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Walkujecie po raz 100 ten sam temat. Wystarczy ogarnac kilkanascie pierwszych stron, zeby wiedziec, ze stary Venom to zupelnie inna polka produktow, jesli chodzi o spalacze i nic z obecnie dostepnych srodkow nie moze sie z nim rownac. Wciaz jeszcze mozna go zreszta dotac, ale ceny czesto siegaja okolo 400pln, a to juz duza przesada. Obecnie pierwszy raz lyknalem starego Venoma w zeszlym roku i obecnie lece rowniez na nim. Mam tez odlozona buteleczke na przyszly sezon, bo wiedzialem, ze w takie zabawki trzeba sie zaopatrywac na zapas:P
Co do dzialania to cos pieknego - z dieta i nawet nieduza iloscia aero redukcja postepuje jak szalona. W zeszlym roku przez 3 tyg. zeszlo kolo 7-8kg, a teraz tez wszystko idzie peiknie. Jest jednak jedno "ale". Ten srodek faktycznie jest mocniejszy od efki i clenu, przez co oprocz fenomenalnego dzialania wywoluje tez NIESAMOWITE sajdy. Sampoczucie to cos, czego nie da sie opisac - non stop mdlosci, nerwowosc, przyspieszone bicie serca, wieksza potliwosc i podwyzszona temperatura, niepokoje, leki, dusznosci, bezsennosc, ktora sprawia, ze jesli uda sie zasnac chociaz na 3-4 godziny, to juz jest bardzo dobrze! I o ile w przypadku efki czy clenu organizm adaptuje sie do substancji aktywnej i mozna juz w miare normalnie funkcjonowac po 3-5 dniach (w zaleznosci od wrazlisowci organizmu) tak tutaj dopiero po 10 - 12 (!!!) dniach wyrobilem sobie jako taka tolerancje na Venoma. Nie musze mowic, ze te kilkanascie dni bylo horrorem i kilka razy zastanawialem sie nad odstawieniem Venoma:) Podsumowujac, srodek dajacy doslownie cudowne efekty, ale tylko dla osob zdrowych i naprawde twardych:) Osobiscie bede musial dwa razy przemyslec to, czy za rok znowu po niego siegne, poniewaz jak sobie przypomne zeszly tydzien i zeszle wakacje, to az mnei ciarki przchodza:P
Inna sprawa, ze pozostale spalacze lacznie z tym Venomem 3+ to tylko "kosmetyka":)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
do tych co brali starą wersję - po jakim czasie odczuwane działanie w postaci zwiększonej potliwości w ciągu dnia, hamowania apetytu itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6485
wziolem ostatnio prubke tego, od razu mowie ze nie bralem wczesniej tego typu środków, kawy pije mało . Jak dla mnie pobudzenie naprawde dobre chodz nie ma z czym tego porownac ale jak wziolem o 8 rano to tak do 16 czulem jeszcze pobudzenie, na treningu nie wiem czy zwiekszyla sie potliwosc bo bylo i tak goroca i lało sie ze mnie jak zwykle w taka pogode po pierwszej godzine miale pare razy uczucie jak by mnie miala rozbolec glowa za chwile, potem juz bylo wporzadku. Skoro ta wersja to jest pikuś w porownaniu do starej to bał bym się chyba sprubować tej starej heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16830
Niektorzy zapominaja ze my nie mamy wplywu z ktorych partii ciala spalamy tluszcz. Jeden poczeka na swoj wymarzony "szesciopak" dlugo a drugi krotko. W moim przypadku w pierwszej kolejnosci splaany byl tluszcz na udach, bicepsach i tzw. boczkach. Nie mialem starego Venoma ale bralem nowego i on tez dziala. Lepiej wydac wiecej pieniedzy i spalac wolniej chociaz rozumiem ze jak w klaendarzu Maj i czerwiec za pasem to kazy by chcial wygladac jak Arnie ;) Krytykujacych NOWEGO Venoma prosze o przyklad lepszego obecnie suplementu na spalanie byc moze kupie i sie przekonam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zna ktoś lepszy od ALRI Venom Hyperdrive 3.0?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
od starego nie ma nic mocniejszego
przynajmniej nie jeśli chodzi o suplmenty
bo żaden suplement nie może się równać z lekiem, tak silnym jak sibutramina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na pewno ale szkoda że nie ma już w legalnej sprzedaży tego starego redukcja była by jak marzenie

Zmieniony przez - KUBINHO w dniu 2010-09-01 09:39:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie ma tak samo jak nie ma w aptekach już meridy czy zelixy, ale jak dobrze poszukasz to w necie jeszcze dostaniesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ALRI - Restore

Następny temat

ALRI - Venom Lean Dreams

WHEY premium