SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALRI - Venom Hyperdrive 3.0

temat działu:

ALRI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 286693

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2500
yamahabulk

Pierwsze siedem dni bralem po 1 tabletce a teraz juz po 2 dziennie :)
Ograniczam sie w jedzeniu, oraz cwicze 3x w tygodniu , 2 x w tygodniu biegam 50-60 min, do tego areoby :) niedlugo zaczne 6 weidera :)
Narazei schudlem 5-6 kg. brzuch spadl , jak dla mnie jest ok :)

Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
Ja już biorę najnowszą wersję 5 dni. I wogole nie chce mi sie jesc:) no jak czuje ze zaczyna mnie bolec glowa to przypomina mi się zaopomnialam o obiedzie:) teraz robie sobie karteczki z przypomnieniem:) i doslownie wmuszam w siebie te posilki. A wczesniej po godzinie od sniadania ja juz bylam glodna...
Nie wiem jak waga, bo nie wazę się regularnie tylko raz na tydzien. Wiec jak bedzie po to dam znac:) Alepo 5 dniach nie liczę na cuda:) poki co dzialanie mi sie podoba)
nie mam duzych skutkow ubocznych...moze minimalnie pobudzona jestem, no i ciezko mi zasnąc w nocy:)
Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 176
Dziewczyny, zapodawajcie fotki :D

Do mnie właśnie dziś przyszedł nowy Venom
Dam znać jak będzie.
//OFFTOP Tight hardcore przy wenomie to landrynki :E
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
Hehehe, na poczatku przepraszam za ikonkę w poprzednim poście:) nie wiem jak ją wrzucilam, nie zauważyłam:)
a na fotki to jeszcze za wczesnie:) byście się załamali:D:D:D za jakis miesiąc wrzucę przed i po:) jak będzie widac jakies różnice:) a no i ja biorę jedną dziennie. Na razie mi wystarcza. Może póżniej się organizm będzie domagał więcej to zwiększę do 2.
Piję tylko duzo wody tak jak kazali na opakowaniu...i tak jak mi radzono na forum kupiłam jakies suplementy dodatkowezeby odciążyc organizm:)
No i ja kupowalam na all. i jedyne co bylo super to ze paczka byla u mnie następnego dnia:) kiedys jak kupwalam znajomemu białko to czekał dwa tygodnie...
Zyczę super efektów:) pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 644 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33581
Bardzo dobry dla mężczyzn

gekon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 176
Hmmm a czy są jakieś przeciwwskazania żeby brać venoma i Plusz active?

Nowy venom niedawno do mnie przyjechał niedługo znów się zacznie :)
Napisze jak działa za tydzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829


a co, boisz sie ze przedawkujesz witamine b12?

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2406
Ja biore nowego venoma juz 4 dni i nie ma jakis spektakularnych efektow. Po wszystkich opisach spodziewalam sie, ze mnie tak kopnie, ze nie bede wiedziala jak sie nazywam Spie jak susel, apetyt bez zmin, energia bez zmian, wydaje mi sie ze mam lekko podniesiona temperature i ciagle chce mi sie pic. Poczekam jeszcze kilka dni i bede brala po 2 tabletki.

Damy mu jeszcze troche czasu i zobaczymy jakie efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też wrzuciłem starego jeszcze zamówiłem dwa opakowania jak był jeszcze po 130zł w sumie wziąłem 1caps i spać poszedłem od razu dwa wziąłem tzn. next przed treningiem i jade po dwie. 3 dnia efekt odczuwalny jak bym był na narkotykach potem już normalnie ale suchar w buzi to jest prawda i w ogóle większe tętno jak aero robie. Ogółem jak na razie czuje, że działa zobaczymy za miesiąc co będzie ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 176
U mnie Venom poprzednim razem wkręcił się po tygodniu brania ...
Teraz zaczynam powoli nie odczuwać senności itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ALRI - Restore

Następny temat

ALRI - Venom Lean Dreams

WHEY premium