SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALRI - Venom Hyperdrive 3.0

temat działu:

ALRI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 286857

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 345
nie mam 16 lat bo to konto brata ja mam 26 lat i pytam bo od tego jest forum a nie zeby kogos wyzywac !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3738
Witam.

A ja mam pytanie innej natury:

Ktoś w temacie tego specyfiku pisał, że po zażyciu "masakra z libido". I tu moje pytanie: w którą stronę masakra? Czy ktoś zauważył jakieś zmiany negatywne w libido po Venomie? Czy może przeciwnie? Czy może w składzie tego produktu być przemycona np. EFka? Nie przeraża mnie to, bynajmniej, tylko wolałbym wiedzieć i np. uprzedzić narzeczoną

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
ze starą wersja byly problemy na poczatku u niektorych z libido.. ta nowsza wersja nie powoduje zadnych problemów z pisiorem

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 143
Jadł ktoś tego Hyperdriva z tej puszki bo zamierzam go kupić a nie wiemczy warto ;)





Zmieniony przez - Fredmund w dniu 2014-04-14 00:37:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 105 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3348
@Fredmund Ja go miałem, jak wcześńiej wspominałem dla mnie to ściema...Ale różnie ludzie reagują,możena Ciebie podziała ;)

...Let the fight begin !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
ten co jest na obrazku wyzej, na popularnych serwisach jest reklamowany czasami jako "stara wersja" a ta wersja tak naprawde ma malo wspolnego ze "stara" dobrze klepiącą ! Opakowanie z Napisem VENOM i z tego co pamietam stezenie 650mg.. teraz tej wersji juz nigdzie nie widzialem i pewnie juz nie zobacze .. juz jeden tabs miotał mną jak szatan, a tą wersje nowa podejrzewam ze jadlbym jak cukierki i nie czulbym działania
1

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 143
@kubus76k Osobiście mam bardzo duże problemy bo bardzo mało środków na "pobudzenie oraz pompę" na mnie działa i jak mówisz z tym może być podobnie ;)
@NoIzZeR to w takim razie co byś polecił chodzi mi głownie o spalenie tłuszczu z brzucha tzw oponę bo jej za cholerę nie mogę spalić a pierwsze dwa mięśnie widać ładnie i chciał bym się tego pozbyć ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
tylko Venom w starej wersji który posiadał w skladzie "sibutramine" działał.. reszta wersji co wyszla to lipa.. Fredmund , tez mam ten problem z oponka nie wiem co moge Ci polecic, jaki masz staż na silowni itp. głowny czynnik ktory sprzyja odchudzaniu to dieta i trening.. spalacze to tylko dodatek

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 143
Noizzer obciąłem kalorię w diecie i wrzuciłem Cardio codziennie po 45 minut i za cholery i tak nie mogę się jej pozbyć mimo że waga spada a reszta mięśni się rzeźbi chyba będzie się z nią pogodzić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
mozesz zarzucic jakis spalacz skoro tak.. sprobuj sobie na poczatek scorch'a, dobry spalacz, tylko zacznij od min. dawki.. kiedys bralem i pamietam po max. dawkach cisnienie mi podbijało mocno do góry, ale ogolnie spalacz dobry.. potem jak juz i to nie pomoze to mozesz sie skusic o 'mocniejsze' spalacze, z joha, 1.3, pochodna efedryny etc.
najlepiej zaloz osobny temat w odpowiednim dziale i tam na pewno ktos kto ma pojecia o tym wieksze Ci dobrze doradzi ;)

Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2014-04-14 18:16:46

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ALRI - Restore

Następny temat

ALRI - Venom Lean Dreams

WHEY premium