SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALRI - Venom Hyperdrive 3.0

temat działu:

ALRI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 286702

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10
mysle ze to zalezy o d twojej wagi ja waze 58 kg i biore 2 razy dziennie po 1 i tak slabo robi mysle ze zwieksz dawke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7186
A co z dietą? treningami? Od samego jedzenia tabletek nie zrzucisz zbędnych kilogramów

zażywasz -> wygrywasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10
no oczywiscie ja trenuje ok 3 lub 4 razy w tygodniu staram sie do ego biegac codziennie :p zobaczymy jile uda mi sie zzucic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10
a z kad jestes bo kurde wydaje mi sie ze cie znam :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7186
Dieta, trening, pozytywne nastawienie i gwarantowany sukces. Ja od 18marca zrzuciłem już 8kg. Zaczynam drugie opakowanie.

zażywasz -> wygrywasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10
a duzo cwiczysz i jaka masz diete . bo ja w sumie jem snidanie ok bulka z szynka obiad to samo i kolkacja :p w sumie czasem cos slodkiego zjem bo slabo sie robi a nie chce sie wykonczyc :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7186
Na stronie 49 opisałem moją dietę. Ćwiczę 3x w tygodniu.

zażywasz -> wygrywasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1797
ja od początku Marca zrzuciłem 10KG ale wątpię żeby to była zasługa Venoma 3.0+ Ćwiczę 3 razy w tygodniu, codziennie robię Aeroby po 60 minut trzymając puls między 130-140 a dieta 1200Kcal w tym tylko 20g Węgli dziennie (typowy Low Carb) i do tego ten nieszczęsny Venom.... kurde :) gdybym wiedział to kupiłbym Clenbuterol bo przed zakupem miałem taki dysonans Clen czy Venom i niestety wybrałem Venom ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
malla jak jesz 3 posiłki i to jeszcze o tak gównianej jakości to nie dziw się że słabo się ci robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10
zawsze tak njadlam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ALRI - Restore

Następny temat

ALRI - Venom Lean Dreams

WHEY premium