SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Powrót na siłownie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 566 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12546
No i planik juz ułożony :)

A
Martwy ciąg klasyczny 3serie 12/10/8
Podciąganie na drążku 3serie Max
Wyciskanie na płaskiej sztanga 3 serie 12/10/8
Wyciskanie hantli(naramienne) 3serie 12/10/8
Wspięcia stojąc 3 serie 20/20/18
Brzuch

B
Przysiady wykroczne 3serie 15/12/10
Wiosłowanie sztangą(plecy) 3 serie 12/10/8
Wyciskanie hantli skos (klatka piersiowa)3 serie 12/10/8
Unoszenie sztangi wzdłuż tułowia 3serie 12/10/8
Spięcia siedząc 3serie 20/20/18
brzuch

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63608
Plan dobry !! Teraz tylko ćwiczyć.

Zdrowia.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 566 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12546
Dzieki wielkie. Pozdro :)

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 20 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35589
To unoszenie do brody zamień jak pisałem na wyciskanie sztangi zza karku/ sprzed klatki, reszta ok

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 566 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12546
okej poprawiono :)

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7409 Wiek 54 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39811
po 5 stronach splodziliscie takie COS?!

rece opadaja...

chociaz + za mala ilosc cwiczen.


czarny16

przed przerwa stazu miales tyle,co kot naplakal.
pozniej przerwa i teraz znowu zaczynasz.
nie widze sensu ukladania 2 zestawow -skup sie na jednym(przynajmniej szybciej opanujesz cwiczenia)

chcesz wiedziec,jak to powinno wygladac-przeczytaj moje posty:

https://www.sfd.pl/FBW-t460830.html (tu dowiesz sie,jak powinien wygladac plan calosciowy,aby mialo to rece i nogi)

https://www.sfd.pl/progresja-t460928-s2.html (...a tu troche o zwiekszaniu obciazen,poniewaz dla wielu to ciagle czarna magia)

plan dla ciebie bedzie obejmowal 7 cw/sesje-6 bazowych+1cw. na lydki lub brzuch.
to wszystko.
zadbaj o doskonalenie prawidlowej formy cwiczen,dokladaj powoli obciazenia i jedz wiecej,niz zazwyczaj.
pojedz tym planem z 4-5 tyg,potem dodaj drugi zestaw cwiczen(A/B),zmien parametry i jedz dalej.

masz zwiekszac obciazenia CO TRENING,a nie co tydzien!(zreszta...bedzie o tym w drugim linku)

pozdrawiam.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 566 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12546
Mi sie wydaje,ze ten plan co razem zrobilismy jest ok.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 566 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12546
który plan bedzie lepszy

ten

A
Nogi:
-Przysiady zwykłe 2s
-Wspięcia na palcach 2s
Plecy:
-Podciąganie się na drążku 2s
-Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia 2s
Klatka:
-Wyciskanie sztangi płasko 2s
-Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 2s
Barki:
-Wyciskanie Sztangi zza karku 2s
-Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 2s
Triceps:
-Wyciskanie sztangielki obu rącz za głowy 2s
Biceps:
-Uginanie ramion sztangielkami z supinacją nadgarstka 2s

B
Nogi:
-Prostowanie nóg na maszynie siedząc 2s
-Uginanie nóg na maszynie leżąc 2s
Plecy:
-Martwy Ciąg 4s
Klatka:
-Wyciskanie Sztangi ławka skos 2s
-Rozpiętki sztangielkami skos 2s
Barki:
-Wznosy ramion w bok z sztangielkami 2s
-Wyciskanie z klatki 2s
Triceps:
-Francuskie wyciskanie jednorącz za głowy 2s
Biceps:
-Uginanie ramion z sztangą stojąc 2s


czy ten

A
Martwy ciąg klasyczny 3serie 12/10/8
Podciąganie na drążku 3serie Max
Wyciskanie na płaskiej sztanga 3 serie 12/10/8
Wyciskanie hantli(naramienne) 3serie 12/10/8
Wspięcia stojąc 3 serie 20/20/18
Brzuch

B
Przysiady wykroczne 3serie 15/12/10
Wiosłowanie sztangą(plecy) 3 serie 12/10/8
Wyciskanie hantli skos (klatka piersiowa)3 serie 12/10/8
wyciskanie sztangi sprzed głowy 3serie 12/10/8
Spięcia siedząc 3 20/20/18
brzuch
Albo inny. Pozdro

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
mc / przysiad
pompki na poreczach / wyciskanie (na klatke)
drazek / wioslo sztanga
wyciskanie na barki

do tego lydki i brzuch, wszystko po 3s

opcjonalnie, jezeli bardzo Ci zalezy mozesz dorzucic cos na bica i trica (raz bic raz tric) w 2 seriach na wiekszej ilosci powtorzen.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7409 Wiek 54 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39811
czarny16

dlugo jeszcze zamierzasz sie tak krecic?

dobry plan,to juz dostales-patrz linki.


"Mi sie wydaje,ze ten plan co razem zrobilismy jest ok. '

sorry,ale nie masz o tym zielonego pojecia.

pozdrawiam.

"live and die in the squat rack"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nakierowanie w treningu (masa)

Następny temat

Mam pytanie czy taki trening jest dobry??

electro
Polecane artykuły