SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powrot na silownie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 178
Witam
W maju zeszlego roku zlamalem nadgarstek lewej reki ( w sumie mi zlamano w zwiazku z tym zaprzestalem cwiczenia
obecnie pracuje jako PH co za tym idzie pojawil mi sie nawet brzuch.
Zamierzam wrocic na silownie w najblizszych dniach (mialem juz pare treningow rozruchowych). Nie moge za bardzo przeciazac tej lewej dloni (odczuwam bol podczas cwiczen)
Z forma nie jest tragicznie ale prosilbym o napisanie mi jakiegos sensownego planu treningowego 3x tyg (mysle zeby 1/tydzien od listopada na basen chodzic) + dieta (w miare rozsadku) i odzywki

waze teraz ok 75 kg klatka troche zmalala brzuszek sie pojawil glowny nacisk musze polozyc na rece bo mam zdecydowanie za male (bledy treningowe)
cwiczylem 3 lata wiec pewne doswiadczenie mam

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 596 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6973
myśle ,że najpierw porządnie sie zrehabilitować a nie brać za treningi bez obrazy ale takie moje zdanie bo możesz sobie biedy narobić. pozdrawiam

"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
przede wszystkim jesli zamierzasz wrocic to skonsultuj sie z lekarzem albo chodziaz kup opaski do usztywnienia nadgarstkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 178
panowie moze troche przesadzilem minal juz ponad rok, rehabilitacja nadgarstka zakonczona. Odczuwam bol jak cwicze ale to jest nieuniknione ... Napewno przez najblizsze miesiace nie bede wyciskal niebotycznych ciezarow bo nie chce az tak reki obciazac, ale systematycznie stopniowo bede je zwiekszac. W chwili obecnej robie na serie (klatka) 10 kg mniej niz przed kontuzja, wytrzymalosc spadla ale jest ok
Licze na to ze ktos napisze mi jakis ladny plan treningowy + suplemacja, nagrodze go sogiem ;)

pozdrawiam i czekam na odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
trening powinienes sobie sam ulozyc bo to sprawa raczej indywidualna!zajrzyj do atlasu cwiczen
godzinka roboty i gotowe
a w dziale odzywki i suplemnty poczytaj posty podwieszone i sam bedziesz wiedzial co ptrzeba bo przecierz nie znamy twojego sposobu zywienia i nie wiadomo czy gainer czy bialko a moze masz nie dobor witamin itp. i itd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy , klatka

Następny temat

Proszę spojżeć czy mój trening jest OK przy CKD

WHEY premium