SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Które cwiczenie lepsze ???

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2975
Siema.Chciałem sie was zapytac które cwiczenie lepiej robic na rozpietki na płaskiej czy na skosie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34206
zależy do jakiego treningu podaj trening klatki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2975
Trening na mase
Wyciskanie sztangi na płaskiej 3s 8,8,8
Wyciskanie sztangielek na skosie 3s 8,8,8
Rozpietki no i tu niewiem jakie cwiczenie dac
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45102
rozpietki na plaskiej

desiderata

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3439
ja robie skos
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 4017 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33049
rób sobie na zmianę raz na skosie a raz na płaskiej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17400
To chyba zależne od Ciebie, na czym Ci bardziej zależy. Jak robisz w skosie to bardziej rozwijaja sie gorne czesci klaty a jak na plaskiej to srodkowe.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2975
dzięki za rade
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34206
co jakiś czas daj skos dolny rozpietki dobrze wpływa te ćwiczenie na klatkę kąt nie większy niż 45 stopni
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52825
imo lepiej dac po 4 serie z progresja.


A rozpietki na skosie wole.

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2009-02-17 22:14:19

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30270
Mateusz 54 - tak jak pisze raz na skosie raz na paskiej :D

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja skromna siłka

Następny temat

Pytanie o ławke

electro
Polecane artykuły