SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ryż

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2177
Witam mam pytanie jesli się niema problemów z tkanką tłuszczową to czy można zamiast ryżu parabolicznego albo brązowego jesc ryż biały wiem że biały jest najlepiej zjeść po treningu ale co się stanie jeśli jadło by się też w drugim posiłku ?? a i jeszcze drugie pytanie czy jakbym jadł troche węglowodanów z 50g nanoc to przytył bym w sam tłuszcz bez mięśni czy mięśnie też by rosły ale z tłuszczem ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 621 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5247
same wegle nie dawaja miesni mozesz w poludnie szamnac ryza ale zeby bialka bylo tez w tym posilku a na noc to sadze ze raczej same bialko (serek wiejski) twarog

I'll Show You How Great I AM!!!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 2295 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 63626
Biały ryż,jak i białe pieczywo jest mało wartościowy w składniki odżywcze.Wieczorny posiłek to najlepiej białko i zdrowy tłuszcz,a węglowodany to ewentualnie z warzyw.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
jak jestes EKTO to o IG za bardzo nie musisz sie martwic chodz najlepeij cenowo wychodzi kasza jeczmienna a IG ma 25 wiec w ciagu dnia mozna szamac,z weglami na wieczor bym uwazal zalezy tez o ktorej spozywasz ten posilek no i od bilansu kcal
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2177
to czyli moge ryż biały wcinac w drugim posiłku zamiast parabolicznego ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Wiek 2 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21973
mozesz, jak chcesz bialy to jedz dlugoziarnisty.
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
możesz lepszy biały niż byś poszedł na snikersa w ogóle to nie ma porównania jak cię nie zalewa jedz ale czasem kup sobie paraboliczny różnica w cenie nie duża
co do 2 pytania zależy od człowieka od budowy i od przemiany materii

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 198 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4911
A w ogole można używać zwykły ryż zamiast parabolicznego? W końcu niedogotowany nie ma kto wie jakiego ig tak?
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
mozna uzywac nigdy nie jedz nie dogotowanego ewentualnie raczej nie przegotuj i tyle w temacie my podajemy poprostu który jest lepszy jak masz dostęp do białego jedz biały

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka na mase ;)

Następny temat

waga ryzu

electro
Polecane artykuły