SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plan treningowy - prośba o ocenę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 98
Ułożyłem własny plan, proszę o ocenę i ew. poprawki. Z góry dziękuję. :)

Poniedziałek:
Klatka:
1.Wyciskanie sztangi na ławce prostej - 12, 10, 8
2.Wyciskanie sztangielek na skosie+ - 12, 10, 8
3.Rozpiętki na skosie- - 10, 10, 10
4.Przenosy - 10, 10
Biceps + przedramię:
1.Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem - 12, 10, 8
2.Uginanie ramion ze sztangą na modlitewniku - 12, 10, 8
3.Uginanie ramion podchwytem stojąc - z rączką wyciągu - 12, 10, 8
4.Uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie - max, max, max

Środa:
Triceps:
1.Wyciskanie w leżeniu na ławce poziomej wąskim uchwytem
2.Prostowanie ramion na wyciągu stojąc - 12, 10, 8
3.Wyciskanie francuskie sztangi w siadzie - 12, 10, 8
4.Pompki w podporze tyłem
Grzbiet:
1.Wznosy barków - 12, 12, 12
2.Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim - 12, 10, 8
3.Ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szerokim uchwytem - 12, 10, 8

Piątek:
Nogi + ramiona:
1.Przysiady na suwnicy skośnej - 12, 10, 8
2.Wypychanie ciężaru na suwnicy - 12, 10, 8
3.Uginanie nóg w leżeniu - 12, 10, 8
4.Wspięcia na palce - max, max, max
5.Wyciskanie sztangi zza głowy - 12, 10, 8
6.Unoszenie sztangielek bokiem w górę - 12, 10, 8
7.Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia - 12, 10, 8



Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 90

Wzrost: 185

Cel treningowy: stracenie kilku kg, zdobycie ładnej sylwetki

Staż treningowy na słowni: 2 miesiące

Uprawiane inne sporty: -

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia z pełnym wyposażeniem

Dieta: low carb

Przeciwskaznania medyczne: -

Zażywane suplementy: omega-3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 98
Aha, jeszcze bieganie 3x w tygodniu, w dni nietreningowe

Zmieniony przez - qra_ w dniu 2009-01-11 15:21:06
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787443
jak na 2 miesiące lepszym wyjściem byłoby albo każda partia dwa razy w tyg albo trening całościowy

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 502
PONIEDZIAŁEK 2.Uginanie ramion ze sztangą na modlitewniku - 12, 10, 8 - zamiast tego 3x12 uginanie naprzemienne hantlami z supinacja nadgastka lub młotki
ŚRODA : 1.Wyciskanie w leżeniu na ławce poziomej wąskim uchwytem - wyrzuć na triceps wystarczy 9 serii
Jeśli chodzi o grzbiet dodaj Podciągnie szerokim chwytem.

jezeli poprawnie wykonujesz ćwiczenie i nie robisz zbyt długich przerw , plan dla Ciebe moze być cięzki jak na staż 2 miesięczny...ale możesz spróbować.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drążek..

Następny temat

trening dla chudzielca :D

electro
Polecane artykuły