SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta na masę + bjj

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78
Witam. Chciałbym Was prosić o ocenę mojej diety. Mam 19 lat,
waga: około 77 kilogramów
cel: 82 kg :)
dodatkowe rzeczy: mutant mass (dziennie 220g) i kreatyna (kre-alkalyn dokładniej)

Moim celem jest zwiększenie masy ciała. Trenuje 3 razy w tygodniu siłka, a 2 razy w tygodniu BJJ takze mozna powiedziec, ze dosc czesto jestem w ruchu:

Rano: 1 kreatyna
Posiłek 1 - ok 8 : Gainer (1 miarka -65g)+ 1 jogurt + płatki owsiane(2 łyżki stołowe) + rodzynki(garść) / chleb razowy(kromka) + drób/twaróg

Posiłek 2 ok: 10: 4 kromki chleba razowego (lub 2 bułki razowe) + twaróg/ser/drób

Posiłek 3 (ok. 13): makaron razowy/ryż/kuskus/kasza + drób + warzywa

Posiłek 4 (ok. 16): obiad domowy (najczesciej mieso + ziemniaki + surówka, lub zupa z kaszą lub makaronem)

Ok. 17 - Gainer (1 miarka -65g)

Posiłek 5 (ok. 19): 4 kromki chleba razowego z drobiem lub twarogiem + jogurt

PO TRENINGU ok. 21kre-alkalyn + Gainer ((ok. 1,5 miarki ok. 100 g)+ + banan
Posiłek 6 (ok. 21:30) max 2 kromki razowego + twaróg półtłusty 200g + oliwa 1 łyżka stołowa
Posiłek 7 - mleko


Zmieniony przez - 123owner w dniu 2009-01-08 15:11:14

owned

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4710
cienko meen ;[
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78
co zmienić ? chcialbym zwrocic uwage, ze na uczelnie moge wziac jedynie jeden posilek z jedzeniem, a drugi to musza byc kanapki...(mówię o 2 i 3). pozdrawiam

owned

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 294 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3150
Widze że stoimy podobnie ;] też trenuje BJJ i próbuje zwiększyć mase ale przechodząc do twojej diety ;]
Specjalistą nie jestem ale:
Ser wywal.... chyba że biały , wtedy może być
Zdecydowanie za dużo chleba po południu daruj sobie najlepiej.
Jogurt naturalny wystarczy raz dziennie i najlepiej wieczorem ostatni posiłek. Np zamiast mleka.
I dodaj zdecydowanie więcej warzyw !

Taka jest moja opinia! pzdr

Aktualnie zajmuję się nauką na Akademii Morskiej W Gdynia na wydziale Mechaniki.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
chlopie ogranicz tego gainera tylko po treningu brak tluszczy,warzyw,na noc bez wegli jaki rozklad BTW??

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2009-01-09 19:38:01
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78
Rano: 1 kreatyna
Posiłek 1 - ok 8 : Gainer (1 miarka -65g)+ 1 jogurt + płatki owsiane(2 łyżki stołowe) + rodzynki(garść) + orzechy + chleb razowy(kromka) + drób/twaróg

Posiłek 2 ok: 10: 4 kromki chleba razowego(z masłem) (lub 2 bułki razowe) + twaróg/drób

Posiłek 3 (ok. 13): makaron razowy/ryż/kuskus/kasza + drób + warzywa

Posiłek 4 (ok. 16): obiad domowy (najczesciej mieso + ziemniaki + surówka, lub zupa z kaszą lub makaronem)

Ok. 17 - Gainer (1 miarka -65g)

Posiłek 5 (ok. 19): 4 kromki chleba razowego(z masłem) z drobiem lub twarogiem + jogurt

PO TRENINGU
ok. 21kre-alkalyn + Gainer ((ok. 1,5 miarki ok. 100 g)+ + banan
Posiłek 6 (ok. 21:30) ryż + kurczak + warzywa
Posiłek 7 - mleko + twaróg półtłusty 200g + oliwa 1 łyżka stołowa

p.s po głownym posiłku biorę witaminy z olimpa :)

co zmienic ?

owned

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78
Zmieniony przez - 123owner w dniu 2009-01-10 00:38:24

owned

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najważniejsze sprawy

Następny temat

Kreatyna + L-arginina?

electro
Polecane artykuły