Szacuny
5
Napisanych postów
267
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
1681
Zgadzam sie z innymi jestes za pewny ta pewnosc cie zgubi!!! nie jestes słaby ale napewno nie najlepszy ale wkacu jestes młody i masz jeszcze czas powodzenia mi sie podoba twoja sylwetka pozdrawiam
Szacuny
0
Napisanych postów
454
Wiek
36 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1739
jestem młody, a wy porównujuecie mnie do zawodników co startuja 5 lat i maja po 25 lat, bez przesady, poczekajmy do maja tam wszystko sie wyjaśni, wynik zalezy od przeciwnika
Zmieniony przez - OnlyAnimal w dniu 2008-12-24 20:54:20
Szacuny
5
Napisanych postów
377
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
31462
OnlyAnimal wrzuc jakies nowe fotki calej sylwetki
zeby dokladniej zobaczyc jak ci idzie redukcja przy okazji mozesz pokazac jak sie nauczyles pozowac :P
dla mnie niezle wygladasz jak na ten wiek
pozdro
Zmieniony przez - izio1 w dniu 2008-12-24 21:15:26
Szacuny
0
Napisanych postów
454
Wiek
36 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1739
no redukcja do zawodów czylie jakies 3 miechy a jak zejde cały z tłuszczu to moge w połowie zrobic troche czystej masy zobaczymy, łydki, hmm po cześci genetyka, a cwiczenia to robie normalnie wspiecia na palce na maszynie, wypychanie sównicy lub wspiecia na palce siedzac na maszynie, cwicze łydki dziennie do załamania małe przerwy zaczynam od 20 kilku powt koncze na ok 14-12 na redukcji