SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debiuty 2009

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 142075

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
no to ok, środa i sobota wegle, w niedziele oszukany posiłek. Dzięki Mr.SFD ;)

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1726
nie jestem w temacie, ale mam takie pytanko- jak robisz tą mase na 90g wegli dziennie? ładowania robisz jedząc jedynie 150g? to jaką Ty masz kaloryczność diety na masie a jaką na redukcji?

pozdr.

kto nie ryzykuje- szampana nie pije

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
na masie niecałe 4 tys

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
Mmam pytanie, które mnie juz dreczy od kąd zacząłem sie przygotowywać. Mianowicie gdzie i jakie kupić spodenki startowe;/ no i ten bronzer. Prosze o pomoc!

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
chyba raczej slipy kulturysto, zamowic mozna w sklepach kulturystycznych bronzer tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Jeśli chodzi o bronzer to polecam dream tan,jeśli będziesz potrzebował podkładu to pro tan na dwa dni przed zawodami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
podłkad? co to ?? i co potem juz nie mozna się kąpać?

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
podlaczam sie do pytaniaanimal niezla sylwetka sog lecizycze powodzenia;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 493 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29557
a ja mam pytanie, mówisz ze teraz masz poziom BF jednocyfrowy, a jaki miales podczas robienia masy, czyli te ze strony 1? Bo wtedy tez juz nisko wyglądało...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moje foty 19kamil20 oceniac ;]

Następny temat

ocena zdjęć - styka 92

WHEY premium