SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debiuty 2009

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 142062

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 506
ladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
w jakie miejsce celujesz ?? podium ?? nie chcę ci nic źle powiedziec bo widac że sie starasz i masz cel lecz pamiętaj konkurencja jest zawsze i nigdy sie nie lekceważy swoich przeciwników a ja narazie widze ze na 1 ani 2 miejsce nie masz co liczyć sorrryy tyle odemnie. Ale trzymam kciuki

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
OnlyAnimal,przed debiutem takie słowa??Ja rozumiem,że "pewność siebie" również liczy się na scenie ale tak jak koledzy Tobie napisali,jak się pożądnie odwodnisz zostanie połowa Ciebie,jęśli nie to grozi Ci bycie mało wyraźnym.Weź to pod uwagę i troche pokory ziom.Poza tym pamiętaj jeszcze,że koledzy bedą mieli małą przewagę bo już obyli się ze sceną,Ty nie,a to też za***iście ważne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Nie widze proazkow, gdzie sa prazki .....
jw Odwodni sie chlopak i nie bedzie mial sily spiac miesni :) hehhe

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 188


u kogo prazkow nie widzisz? :) tutaj masz lepiej widoczne prazki na tricu i tylku chyba jako jedyny junior na mp przynajmniej u nikogo nie widzialem prazkow na tylku jeszcze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
Dozyjemy zobaczymy, ile lat ma ten synek?

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 188
to jestem ja synku, sie nie boj za rok wychodze z waga okolo 90kg na scenie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ehh szkoda stukania na klawiaturze ale w sumie tacy goście jak ty musza być na zawodach bo ktos musi byc ostatni ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
wy ciagle gadacie o MP, ja mowie i M Ślaska, bo na nich mam zamiar startować!!!

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
Tylko ja startuje na Debiutach? nikt wiecej pisze kto startuje

Lepszej formy diler

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moje foty 19kamil20 oceniac ;]

Następny temat

ocena zdjęć - styka 92

WHEY premium