SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debiuty 2009

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 142071

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
heh, myslie ze też cos koło tego, niewiem nie mierzyłem wtedy ;)

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
na dzien przed zawodami juz sie nie bierze kapieli bo przez skore pociagniesz wode...
a dla przykladu powiem Ci ze ja rzezbe robilem na 300 g. wegli, a Ty na 90 sie zajedziesz na bank, poza tym zamiast metabolizm przyspieszac- zwolni, to normalna reakcja organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
jak mam wiecej wegli idzie mi waga do gory nie na doł! chyba widze co sie dzieje po takiej ilosci wegla ;)

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1299
Wydaje mi się, że jakby troszkę błądzisz...

Pamiętaj, ze najlepsze jest trzymanie się jednego schematu, bo mimo wielu doradzających, lepiej obrac jedną drogę, bo kazdy bedzie Ci mówił coś innego, mając dobre intencje.

Konsekwentnie do celu.

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
wiem, dlatego 3mam sie swojego planu :]

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
mam pytanie, wie ktoś moze co to jest, mianowicie. Bol w lewej łydce po zewnętrznej stronie jak np sie schylam, to jakby mi sie cos zrywało i tak jakby prad mi idzie, jest to dosc bolesne, od jakiegos czasu mam takie coś, nawet jak chodze na bierzni, bol jest nie do wytrzymania;/z kazdym krokiem taki prąd

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7512
Miałem kiedyś takie coś w udzie, przed meczem kopnąłem piłkę bez rozgrzewki...ponad tydzień musiałem pauzować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
ale co to jest, ja to mam od jus 3 miesiecy

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
niestety.... trzeba amputowac...

hehe :)

Moim zdaniem albo masz naciafniete sciegno albo mogl sie wdac jakis stan zapalny... kiedys mialem podobnie z lydka.. ale roztrenowalem te bol i przeszedl nie wiem kiedy! powiedzenia!!!

Pozdrawiam

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
dzieks, to jest tylko jak długo stje w pracy, bo tak to nie boli ;)

Lepszej formy diler

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moje foty 19kamil20 oceniac ;]

Następny temat

ocena zdjęć - styka 92

WHEY premium