SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debiuty 2009

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 142067

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
Dzięks głodziu, własnie dzis ogladałem Twoje zdjecia w KiF-ie :]

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to jak wielki mistrz Glodziu Ci tak mówi to jak nic pierwsze miejsce zgarniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
Zobaczymy w Kwietniu :]

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739


z innej perspektywy, juz bicki troche lepiej wyszły, wrzuce nowe foto za tydzień mniej weicej

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 876
bomba napewno sa partie do poprawy bo jak startujesz to biezesz to na powazanie jeszcze raz szacun , szczegolnie za wiek , napewno ktos czuwa nad twoja "suplementacja"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
zasadniczo to ja sam dobieram sobie wszystkie suple i odzywki, niemam trenera ani instruktora, jak czegos niewiem to pytam sie mojego kumpla MARCINA GANDYKA, ZNACIE GO NAPEWNO ;)

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 470 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31800
Super,bardzo ładna sylwetka Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
super forma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
" napewno ktos czuwa nad twoja "suplementacja"?" jakie pytanie jak mam to rozumiec?

Bardzo fanie to wygląda, łydki wymiatają, nie wygladają jak patyki.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moje foty 19kamil20 oceniac ;]

Następny temat

ocena zdjęć - styka 92

WHEY premium