SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debiuty 2009

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 142069

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
"mnei sie wydaje ze załozyles sobie za dlugi okres redukcji - moze ci to wyjśc gorzej niz sie spodziewasz - pownienies robic jak iron 8 do 10 tyg max zeby trafić z forma na zawody"


To JEst BARDZO indywidulana sprawa, trzeba wiedziec jak reaguje org na redukcji, jednym potrzeba 6-8 tyg , innym 10 -12 ,wiec bez sensu cos takiego pisac

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
mysle na tym, ale Marcin G. gada inaczej, a znam go długo i raczej skupie sie na jego opini

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a skad on to moze wiedziec jak jego organizm reguje jak to jego pierwszy start , zreszta to nei jest typowa redukcja tylko okres przygotowawczy bezposrednio przed zawodami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1681
ta sa pewnie jego 1 zawody ale nie ostatnie jezeli teraz cos mu wyjdzie nie tak to na nastepnych bedzie wiedział jakie popełnił błedy podobno uczymy sie na błedach.DO TURYSTY ja nie kwestjonuje jego wygladu i nie muwie ze jestem lepszy od niego i nie moge zbytnio sie zabardzo wypowiadac bo nie mam takiego doswiadczenia jak on chodzło mi tylko o te przesadne bycie pewnym ale temat zamkniety ja zycze dla kolegi jak najlepiej podziwiam za wyglad i determinacje . i to nie jest tak ze mu zazdroszcze bo ja cwicze ylko rekreacyjnie chleba jesc z tego nie bede a kolega ma inne zamiary podziwiam

"BEZ METKI NIE MA SYLWETKI"HIHI;-p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 825
Powiem tak. Tragedi niema. Wygladasz jak co 3 gosc trenujacy regularnie przez 2-3 lata. tyle w temacie. Potrenuj jeszcze z 2 3 lata i wybierz sie na debiuty zebys niezraził sie do tego sportu ze sedziowie sa niby niesprawiedliwi itd. Powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4059
Może jakieś obecne zdjęcia? W typowo kulturystycznych pozycjach, żebyśmy mogli ewentualnie powiedzieć jakie błędy w pozowaniu robisz bo umiejętność pokazania się na scenie też jest bardzo ważna ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
Wygladasz jak co 3 gosc trenujacy regularnie przez 2-3 lata. to mnie roz***ało

spojrz na forum i zoba ile osob wygląda podobnie przez 2-3 lata treningu

pr 24 nie pamietam nika - nie no luzik wiem o co chodzi

tylko wkurzaja mnie typy ktore uwazaj ze są wstanie dojśc do czegos takiego jak autor postu przez 3 lata zwiedzajcie wiekszosc siłowni i jestem ciekaw czy co 3 osoba wygląda podobnie bo mi sie cos nie wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
Ja mysle ze dobrze sobie zdajesz sprawe z tego że to są twoje pierwsze zawody i że raczej ich nie wygrasz. Jestes młody, pójdziesz na zawody, nawet bądz ostatni, zobaczysz jak to wygląda, nabierzesz doświadczenia. Nie jestem specjalistą, ale myśle, że ta twoja pewnosc siebie nie jest wcale taka zła, pod warunkiem ze jestes osobą inteligętna, i zdajesz sobie sprawe z tego ze to dopiero twój początek kariery i nie wygrasz. Bo jesli jestes osobą tak zapatrzoną w siebie , i przegrana zamiast determinacji spowoduje u ciebie zanik zapalu, to lepiej nie jedz na te zawody ;p Diete trzymasz sumiennie, żyjesz siłownią, nie odpuszczasz treningów, ciagle sie rozwijasz, masz dobre podejscie psychiczne, może za bardzo to pokazujesz, ale moim zdaniem takie osoby jak ty zachodzą najdalej, takie które poświęcaja wszystko w imie tego co robią . Jesli nic sie nie zmieni, możliwe ze zaczniesz uważac kulturystyke za sposób na życie jeszcze bardziej niz teraz, kto wie moze za pare bedzie o tobie głośno. To ze teraz nie wyglądasz jakos strasznie rewelacyjnie, nie znaczy że z takim podejsciem i odpowiednimi środkami nie bedziesz wygladał najlepiej w przyszłości. Poprostu ludzie z takim podejsciem zachodzą najdalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 825
turysto16 to dlatego ze wiekszosc gosci chodzacych na silownie to lamusy ktorzy sa tam tylko po to zeby troszke podrosnac. Gdybys trenowal powaznie i trzymal sie diety suplementow i wzmacniaczy to w 3 lata niema mozliwosci zebys taki niebyl, chyba ze jestes kompletnym beztalenciem. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 825
pewnie myslisz ze sam trenig wystarczy a ch888j prawda. Powiem ci ze to co jesz i jak jesz jest tak samo wazne jesli nie wazniejsze od tego jak trenujesz.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moje foty 19kamil20 oceniac ;]

Następny temat

ocena zdjęć - styka 92

WHEY premium