SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debiuty 2009

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 142077

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
bardzo dobrze ze jest pewien siebie tylko tacy daleko zachodzą

nieprawda.

poza tym pomiedzy pewnoscia siebie, a arogancja jest cienka granica.

forma bardzo dobra.

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 385 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10577
jeśli moge zabrac głos to popieram kolege scigacza, natomiast co do formy to dla mnie jest extra, wiadomo z profesjonalnego punktu widzenia zawsze jest cos do poprawienia, ale jak dla mnie naprawde ładnie

'Per spera ad astra.
Przez cierpienia do gwiazd.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3374
Forma jak na 20 latka z Polski - kosmiczna. Wytrwalosc w dazeniu do celu rowniez niesamowita.
Mimo to gdy czytam, ze w drodze do mistrzowskiej sylwetki nawet sylwestra spedziles w domu to troche mi Cie szkoda. Z mojego punktu widzenia jest to troche smutne, ze silownia przyslania 20 letniemu chlopakowi reszte swiata.
To Twoje zycie i zobisz z nim co zechcesz. Ja jedynie wyrazilem swoja opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
Kulturystyka To moje życie, moze dzieki temu poświeceniu bede kiedys sławny. Dla tego sportu jestem w stanie zrobic wszystko i wszystko oraz wszystkich poświecic!

Zmieniony przez - OnlyAnimal w dniu 2009-04-08 19:14:10

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Dosłownie maniakalne podejście do sprawy i chyba nie do końca przemyślałeś co napisałeś wyżej Sylwetka git i szkoda, że nie wystartowałeś bo forma była

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 771 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20779
ciekaw byłem co nawojujesz ,jak na razie nic, ale życzę powodzenia w dalszej drodze, aa i troszkę więcej pokory,trzymaj się,pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
Ja tam OnlyAnimala rozumiem. Gdy sie cos kocha jest się w stanie zrobić dla tego wszystko, i mozna na rzecz tego wszystko poświęcic(oprócz zdrowia).
Trzym sie brachu

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Ale wszystkich??

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
wszystkich i wszystko!

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Determinacja na maksa powodzenia

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moje foty 19kamil20 oceniac ;]

Następny temat

ocena zdjęć - styka 92

WHEY premium