SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Odżywki na siłe

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1027 Wiek 7 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38529
Siema. Chciałbym miec wiecej siły a wiec jakie odżywki mi polecicie? I zmieniac plan powinienem czy isc tym samym? Podawajcie swoje popozycje łącznie z cenami i jakims komentarzem!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709969
przede wszystkim należy zmienić plan treningowy na siłowy

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
odpowiedni plan treningowy - najwieksze znaczenie

reszta:
regeneracja duzo snu , proponowalby sporo glutaminy / bcaa/ leucyny lub jakiegos mixu
przyda się kreatyna/ boostery tescia

zestaw witamin-minerałów, profilaktycznie cos na stawy, np. flexit nutrendu w proszku

i bedzie si
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1027 Wiek 7 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38529
Banan good :D a mogłbys polecic mi jakis zestaw? I mniej wiecej w jakich to ganicach cenowych? z gory dzieki.
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
zestaw to sobie juz sam uloz, ja tylko nakieruje

kreatyna - probponuje czystą forme jablczan lub ester
glutamina - proch lub bcaa - proch, albo mix bcaa+glutamina (activlab, trec, nutrabolisc, itd)

witaminy minerały - dowolny wybór, jestsporo dobrych produktów

booster tescia - novedex, attitude, t-bomb, itd

zalezy ile masz $ ,jak dlugi okres budowy sily planujesz, itd itp
mozna zlozyc 100 roznych cyklonow, kazdy Ci tez moze cos innego zaprponowac
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1027 Wiek 7 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38529
a ile według Ciebie powinienem wydac kasy na doby cykl i na ile mi suple starczą?
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
trudne pytania naprawde zadajesz...bo trudno na nie jednoznacznie odpowiedziec,

poniewaz, sa osoby ktore liczą się z kazdym grosze i wydatek rzedu 50-100zł bedzie dla nich sporym , a są osoby , które na jeden cykl przeznaczą 1000-2000 i im to rybka (pracuję w sklepie z suplami, więc nie są to moje wymysły)

to samo z okresem , okres budowy siły miesniowej, to z reguły bardzo ciezkie treningi, wysokie/maxymalne ciezary-obciazenia, i wiele innych czynników, jedni pojadą takim planem 4-5 tyg i będą juz przemeczeni, ale i (może) zadowoleni z uzyskanych wyników, a inni , np. lepiej wytrenowani budują siłę przez okres powiedzmy i 3 miesięcy, robiąc to z głową (to raczej mowa juz o konkretnych osobach, dla których to jest rzeczywiscie priorytet/ trening pod zawody: wyciskania, trojboju ,inne)

ja uważam iż okres około 6-7 tyg powinien byc optymalny, oczywiscie zakladajac iz poczatkowo wymienione sprawy (2 , 3post) będą dopiete na tip-top
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709969
wszystko zależy od funduszy
można zrobić cykl za 1000 zł a można spokojnie się zmieścić w 200 zł miesięcznie.
proponuje Ci monohydrat ,jakiś preparat witaminowy ewentualnie jakiś stack przed treningowy spokojnie zmieścisz się w 200 żł

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1027 Wiek 7 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38529
200-300 zł dam rade zrobic w miare dobry cykl?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1027 Wiek 7 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38529
ok. Kreatyna Vitalmax 500g - 50 zł, glutamina 500g-70 zł mzoe byc? I cos do tego jeszcze?
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
ja byłbym za np. taką opcją:
http://atleta.pl/sklep/product_info.php?manufacturers_id=11&products_id=2383 x1 lub 2
http://atleta.pl/sklep/product_info.php?manufacturers_id=32&products_id=2064

może być mono vitala lub jak wczesniej proponowałem jabłczan np. tez vitalmaxa lub CM3 z treca na okres około 6-8 tyg więc albo z 0,5kg prochu albo jakies duże opakowanie CM3 360kaps na przyklad

do tego witaminy universala daily formula, olimpu multiple lub coś z NOW'a

na noc dorzuciłbym osobiscie (z racji iż probówałem i byłem zadowolony z jakosci snu: spokojniejszy,glebszy sen , lepiej wyspany, regeneracja na spory +)
http://atleta.pl/sklep/product_info.php?products_id=2419

i w sumie tyle, to moja propozycja więc jest to jeden z wielu na pewno przykładów


aha linki podałem do sklepu ,gdzie pracuję, by ktos sie nie bulwersował czasem , masz zapewne to samo do kupienia w sklepie sfd jak i innych ;)

Zmieniony przez - Banan w dniu 2008-12-13 16:41:31
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand- jak polaczyc?

Następny temat

Xpand + bialko dobre rozwiazanie?

electro
Polecane artykuły