SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nitrobolon ile razy brac go

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2419
Siemka mam 16 lat mam pytanie po ile tabsow mam brac nitrobolonu jezeli cwicze dzien w dzien???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2419
Sam robisz pajacyki...Rozpietki seriami biceps sztanga i stangietkami seriami brzuchy bary seriami.
Seria to 18 w dol cli 16 potem 14 i tak dalej do dwoch
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 987
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
w ttym wieku[pewnie i staz nikły] to zapewne trzeba sie zastanowic raczej czy wogole, a nie ile

napisz coś więej a "rozsądzimy" dokladniej, z pozytkiem myslę dużo wiekszym dla ciebie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2419
Mam 16 lat moj staz to 1,5 roku moje wyniki macie w profilu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2419
Bisorne pisali mi tam ze zly dzial
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 278
po pierwsze to nie cwicz dzien w dzien bo nie jestes kulturysta chyba ze masz bardzo duzy zapał to tego to cwicz... zobaczymy kiedy Ci zabraknie powera, nawet nitro ci niepomoze, no chyba ze robisz tylko 20 pompek dziennie to OK
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2419
Nie robie pompki:P Robie lekkcie cwiczenia trening zeby nie spalic miesnia...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1017
Nitro to steryd nie bierz w takim wieku bo możesz iść do ziemi

Dzień bez treningu to dzień stracony

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7399
no chyba ze wezmie odblok
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 234
lekkcie = lekcje?, lekkie?
Tak nitrobolon nie warto brać chyba ,że dokupisz do niego osłonki na wątrobę oraz witaminy najlepiej olimpu, olej omega [3,6]
Aaaa i coś na rostępy kup bo ci łapę rozerwie
A tak w ogóle nitrobolon to ten sam składnik, który używany jest w samochodach rajdowych jako nitro ^^ powodzenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 278
to po co Ci nitro jak robisz jakies lekkie cwiczenia? zeby nitro dało jakis efekt to trzeba pozadnie cwiczyc.

PS. wiec jakie to cwiczenia? wczesniej nie zgadłem to moze teraz mi sie uda...
pajacyki???
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZE O RADE

Następny temat

AAKG a Vasobolan

electro
Polecane artykuły