Witam!
Mam niewielkie problemy z sercem a mianowicie przyspieszona akcję serca i lekką niedomykalnośc zastawki mitralnej z nadmiernym pobudzeniem nerwu błędnego(nic powaznego
.
Mam tylko do was takie pytanie jakich odzywek/suplementów w związku z tym unikać?(które podnosza cisnienie, przyspieszają akcję serca, obciązają serce).
Czy odzywki typu Pump mają zły wpływ na pracę serca?
Pozdr
Mam niewielkie problemy z sercem a mianowicie przyspieszona akcję serca i lekką niedomykalnośc zastawki mitralnej z nadmiernym pobudzeniem nerwu błędnego(nic powaznego
.
Mam tylko do was takie pytanie jakich odzywek/suplementów w związku z tym unikać?(które podnosza cisnienie, przyspieszają akcję serca, obciązają serce).
Czy odzywki typu Pump mają zły wpływ na pracę serca?
Pozdr
Krzysztof Piekarz
ale tego brać nie mam zamiaru więc spoko.