SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy wplywajace na SAMOPOCZUCIE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez _Knife_ z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7449
Chcialbym aby w tym temacie wypowiadac sie na temat przeroznych suplementow na poprawe samopoczucia i poprawiajace zdolnosci uczenia,myslenia, pamiec. Nie chodzi mi o teorie, bo tej mozna w internecie znalezc duzo, tylko o praktyke. Ostatnio powstaje wiele srodkow majacych wplywac np na prace mozgu czy stymulujacych wydzielanie Serotoniny, Noradrenaliny itd.


Ja osobiscie testowalem do tej pory tylko L-Tyrozyne (Kaizen). Srodek ten jest prekurorem Noradrenaliny i Dopaminy (neuroprzekaznikow). Wiele osob twierdzi, ze L-tyrozyna na nie zadzialala. Na mnie niestety slabo. Jedynie przy wiekszych dawkach (2 gramy, a nawet 4) czulem jakbym szybciej myslal, ogolnie czulem sie pobudzony umyslowo. Moze to placebo, nie wiem. W kazdym razie srodek wart uwagi ale jak za taka cene to jego dzialanie jest stanowczo za slabe (przynajmniej na mnie). Slyszalem cos o Acetyl l-tyrozynie, ktora dzieki grupie acetylowej lepiej przechodzi bariere krew-mozg i przez to duzo lepiej dziala od zwyklej l-tyrozyny, niestety nie mialem mozliwosci sprobowac, nie wiem nawet skad mozna by ja wziac.


Inne suplementy, warte uwagi to Aniracetam (mocniejszy Piracetam), DMAE, Rhodiola Rosea, Winpocetyna, Bacopa Monnieri, Acetyl l-karnityna, Phenibut, Jalbczan Cytruliny, Zeń-szeń itd, 5-HTP itp. Nie mialem mozliwosci ich testowac dlatego prosilbym o opinie osob ktore to robily (lub testowaly inne, podobne - np stacki zawierajace takie substancje: Cerbero, Psychotropin, Neurostim, Trec Neuro Speed itp)

Zmieniony przez - Soter w dniu 2006-03-02 10:45:10

Hip Hop Nie Umarł
http://www.hhnu.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7449
Ups, niechcaco wyslalem do Treningu zamiast do Suplementow. Prosze jakiegos moda o przeniesienie

Hip Hop Nie Umarł
http://www.hhnu.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 745
właśnie chciałem już to napisać. spoko.

"Systematyczność - fundamentem efektów"

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni, doda sił jak dobre słowo od wyroczni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do wydzielania a właściwie gospodarowania seratoniny to najlepsze są nie suple a leki psychotropowe
100% skuteczności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 745

"Systematyczność - fundamentem efektów"

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni, doda sił jak dobre słowo od wyroczni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7449
Nie o takie srodki mi chodzilo :D

Hip Hop Nie Umarł
http://www.hhnu.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 727 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4863
ponoc thermo speed moze negatywnie wplynac na samopoczucie...

...::::::...

< have no fEAR >

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
piracetam - raczej nie wplywa na samopoczucie...

alc - jw...

bacopa - na poczatku stosowania powoduje fajny stan beztroski ale pozniej to troche slabnie choc kosztuje grosze wiec wart uwagi...

phenibut - stan podobny do lekkiego podpicia... calkiem fajne na wieczorny chill out...

rozaniec gorski [rhodiola] - calkiem uzyteczne kiedy masz sporo spraw na glowie, przezywasz wiekszy stres, niedosypiasz etc...

zen-szen - tez raczej nie poczulem wplywu na samopoczucie...

choc ja ogolnie jestem raczej dosc zorany przez roznego typu uzywki i wynalazki wiec malo co na mnie dzial...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 257
a wyciag z dziurawca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ts może być szkodliwy dla ludzi z chorobami typu depresja, nerwica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
bacopa?? to nazwa produktu czy substancji?? nie słszałem o tym przyznam możecie coś wiecej napisać?
pozdro
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko po treningu?

Następny temat

Red bull a kreatyna

WHEY premium