robilem a6w przez 4 tygodnie i kurde niestety przerwalem nie dlatego ze niedawlem rady ale jakos tak wyszlo nie chcialo mi sie nie bylo to juz 2tygodnie temu wiec niedługo chcem dalej robic a6w i tu pierwsze pytanie od jakiego momoentu moge teraz zaczac a6w?bo wydaje mi sie ze na ten poczatek to mam juz za duzo siły i moze lepsze efekty byłyby jak bym zaczoł od cieszszego tereningu i tez skjonczył ciezej??? efektow juz troche bylo wida zbudowało sie troche miesnia ale niestety pod tłuszczykiem ktory chcialem spoalic dzeki temu cwiczeniu ale cos słabo pali ono ten tłuszcz co jeszcze dolozyc do treningu zeby lepiej spalic tluszcz? oczywiscie wiosna bendziezaczne biega bende robic hiit bieganie itd ale co teraz moge robic zima? jakie dodatkowe cwiczenie?? jekies brzuszki jeszzcze czy cos ?? obecnie chodze 3 razy w tyg na siłke czasami 4 bo na domowej siłowni nie mam warunkow do robienia nog tak by zawze było4
nie piszecie prosze o abs2 bo silka i drazek jest u kupla a ja brzuch wolałbym robic u siebie w chacie pomuszcie prosze bo sie nie moge doiczekac zeby znowu cwiczyc brzuch porzadnie
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 16
Waga: 70
Wzrost: 175
Cel treningowy: trening na siłce robie ma masse i siłe ale brzch chodzi o spalenie tłusszczu
Staż treningowy na słowni: 4miech robie takie profesjonalne dobra treningi ale juz długo wczesniej bawiłem sie szsztanga dosc systematycznie ale z za młodu :D
Uprawiane inne sporty: brak
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): do brzucha hyba nic nbie potzreba a ławki skosnej do brzuszkow nie mam drazka tez powiedzmy ze nie
Dieta: staram sie jesc na mase
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: nie jem odzywek za jakis miesiac kupie jakas bialkowa do tej pory tez nie jadłem odzywek
nie piszecie prosze o abs2 bo silka i drazek jest u kupla a ja brzuch wolałbym robic u siebie w chacie pomuszcie prosze bo sie nie moge doiczekac zeby znowu cwiczyc brzuch porzadnie
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 16
Waga: 70
Wzrost: 175
Cel treningowy: trening na siłce robie ma masse i siłe ale brzch chodzi o spalenie tłusszczu
Staż treningowy na słowni: 4miech robie takie profesjonalne dobra treningi ale juz długo wczesniej bawiłem sie szsztanga dosc systematycznie ale z za młodu :D
Uprawiane inne sporty: brak
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): do brzucha hyba nic nbie potzreba a ławki skosnej do brzuszkow nie mam drazka tez powiedzmy ze nie
Dieta: staram sie jesc na mase
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: nie jem odzywek za jakis miesiac kupie jakas bialkowa do tej pory tez nie jadłem odzywek
Ból przemija chwała trwa wiecznie
Krzysztof Piekarz
