Witam,ćwiczę od około 3 lat,niestety forma ćwiczeń odbiegała daleko od ideału.Jak się chciało,bez planu diety.Stwierdziłem że jak się wziąść to już na porządnie i zacząć ćwiczyć według planu no i trzymać dietę.Dlatego miałbym prośbę,żeby ktoś z bardziej doświadczonych userów pomógł mi ułożyć plan treningowy.Chyba najlepszy będzie FBW.Priorytetów jakichś szczególnych nie mam,ale zależy najbardziej na tricepsach,które chciałbym rozbudowywać pod względem siłowym.Brzuch ćwiczę za pomocą ABS2.Jeśli ktoś będzie mógł mi pomóc to wielkie dzięki.
Pozdroo
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 63
Wzrost: 174
Cel treningowy: Mięcho:DMasa
Staż treningowy na słowni: brak
Uprawiane inne sporty: brak
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Ławka+rozpiętki+prasa do nóg+modlitewnik+wyciąg górny+sztaga+sztangielki
Dieta: Jest
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Pozdroo
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 63
Wzrost: 174
Cel treningowy: Mięcho:DMasa
Staż treningowy na słowni: brak
Uprawiane inne sporty: brak
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Ławka+rozpiętki+prasa do nóg+modlitewnik+wyciąg górny+sztaga+sztangielki
Dieta: Jest
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Krzysztof Piekarz
.Proszę o wyrozumiałość dla początkującego
lepiej mięśnie pracują