Witam
Wiek - 14
Wzrost - 184 +/-
Waga - 79 kg +/-
Staż - 3 m/ce (obecnie złamana ręka, 5 miesięcy +/- od siłowni)
Postanowiłem trzymać diete!
Ale...
Zależy mi na przybraniu masy , lecz chciałbym też zgubić bf%(17%) i tu zaczynają się schody...
Mój pomysł był taki, żebym trening miał na mase, bieg 30 min co 2 dzień (z czasem zwiększę czas) i dieta, na mase.
Czy dzięki takiemu planu, zgubiłbym tłuszczu i wyrobił mięśnie?
Wiem, że albo redukcja albo masówka... Ale może można to jakoś połączyć...?
pozd333r.
Wiek - 14
Wzrost - 184 +/-
Waga - 79 kg +/-
Staż - 3 m/ce (obecnie złamana ręka, 5 miesięcy +/- od siłowni)
Postanowiłem trzymać diete!
Ale...
Zależy mi na przybraniu masy , lecz chciałbym też zgubić bf%(17%) i tu zaczynają się schody...
Mój pomysł był taki, żebym trening miał na mase, bieg 30 min co 2 dzień (z czasem zwiększę czas) i dieta, na mase.
Czy dzięki takiemu planu, zgubiłbym tłuszczu i wyrobił mięśnie?
Wiem, że albo redukcja albo masówka... Ale może można to jakoś połączyć...?
pozd333r.
Krzysztof Piekarz