Witam jest jakies białko tanie a zarazem o dobrym składzie??
Kiedys mi kolega mówił ze w mleczarni mozna załatwic serwatke czy to sie nadaje do picja ?? i czy jest wogóle odzywcze czy moze dac sie spokój i kupowac takie normalne białko serwatkowe??
Kiedys mi kolega mówił ze w mleczarni mozna załatwic serwatke czy to sie nadaje do picja ?? i czy jest wogóle odzywcze czy moze dac sie spokój i kupowac takie normalne białko serwatkowe??
Krzysztof Piekarz
