SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kiedy odstawić fbw?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie dotyczące tak chwalonego na forum planu FBW. Jeżeli ćwiczę już 8 m-cy wg. planu innego niż fbw to jest sens zacząć go stosować? Pytam bo odniosłem wrażenie że ten plan jest kierowany dla
początkujących (wiem, ja też nim jeszcze jestem). Ile czasu miałbym go stosować, abym mógł przejść do "zwykłego" treningu? Dzięki z góry, pytam bo nie znalazłem odpowiedzi na pytanie w innych postach (szukałem).

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 82

Wzrost: 190

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 8 m-cy

Uprawiane inne sporty: rekreacyjnie siatkówka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): prawie full :)

Dieta: jest

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6959
a obwody dobrze poszły na dotychczasowym treningu? dalej idą w góre? fbw jak najbardziej możesz ćw, ale max 6 tyg

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2570
FBW to poniekąd zwykły trening a nie jakiś specjalny że się pytasz kiedy mogę przejść do normalnego. To ile będziesz robił split czy fbw zależy od Ciebie. Nie ma na to żadnej reguły. Jeśli będzie się sprawdzał to rób nim nawet rok tylko lekko go modyfikując a jak przestanie przynosić efekty to zmień na splita.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Matłoś: biceps-3cm
klatka-9cm
pas-8cm :)
waga-10 kg
Ponadto mam pytanie czy ten trening jest dobry na masę?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5816 Wiek 28 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40957
Ponadto mam pytanie czy ten trening jest dobry na masę?

to zależy od twojej diety bo trening to bodziec
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
FBW jest dobre w kazdym etapie kulturystycznej kariery Jest dobre tak dla poczatkujacych jak i dla mocno zaawansowanych, tylko w roznych odmianach

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6959
to nie źle. FBW na mase jest ok. ale wszystko zależy od diety

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro trening to tylko bodziec to dlaczego rozróżniacie treningi na masę, siłę itp. W moim przypadku masa to absolutny priorytet i dlatego chcę dobrać trening jak najlepszy, więc trening 3xtyg, na każdy dzień 2 grupy mięśniowe (to chyba split?) będzie chyba najlepszy? Ponadto mam pytanie czy w treningu ukierunkowanym na masę powinienem stosować progresję? Do tej pory tak robiłem. Dzięki za odpowiedzi i mam nadzieję za kolejne (wynagrodzę SOGami :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24714
na mase split moze byc ale lepsze Fbw jak chcesz to masz tu linka i zobacz sobie

https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html  progresja moze byc

:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10499
nigdy nie odstawiaj planu, który daje ci przyrosty!
nie można powiedzieć że plan X jest na 4 tygodnie a plan Y na 8
jeśli nie czujesz się zmęczony to ćwicz do osiągnięcia maksimum...jak staniesz z ciężarami a chcesz kontynuować plan to cofka w ciężarach 10% i dalej jedziesz.

ja 5x5 Billa Starra ciągnąłem 10 tygodni aż...aż przyszły wakacje
a to nie ukrywając plan ciężki

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a mógłbyś mi dać namiary na ten plan bo widzę po zdjęciu że efekty są a motywację do ciężkich treningów jak najbardziej mam, SOG leci
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejne FBW...

Następny temat

czym zastapic martwy ciag ?

electro
Polecane artykuły