Mam 18 lat, 50 kg i 166 cm. Mam kilka pytań:
W domu będę robił zestaw dla początkujących bez żadnej diety i odżywek, ale starając się jeść jak najwięcej
Później pójde na siłownie i zaczne trening dla średnio zaawansowanych:
1. Mam wtedy od razu zacząć brać odżywkę białkową? jaka jest najlepsza?
2. czy zamówiliście coś kiedyś ze sklepu sfd? to chyba bardzo niebezpieczne, nawet kupujac na najlepszej siłowni zawsze jest ryzyko, a co dopiero z Internetu
3. czy to jest bezpieczne dla zdrowia (serca, wątroby?)
4. jakie są skutki przedawkowania?
5. jak namówić rodziców, żebym to mógł brać? nie mówią ani nie, ani tak, ale raczej najchętniej by mi nie pozwolili
W domu będę robił zestaw dla początkujących bez żadnej diety i odżywek, ale starając się jeść jak najwięcej
Później pójde na siłownie i zaczne trening dla średnio zaawansowanych:
1. Mam wtedy od razu zacząć brać odżywkę białkową? jaka jest najlepsza?
2. czy zamówiliście coś kiedyś ze sklepu sfd? to chyba bardzo niebezpieczne, nawet kupujac na najlepszej siłowni zawsze jest ryzyko, a co dopiero z Internetu
3. czy to jest bezpieczne dla zdrowia (serca, wątroby?)
4. jakie są skutki przedawkowania?
5. jak namówić rodziców, żebym to mógł brać? nie mówią ani nie, ani tak, ale raczej najchętniej by mi nie pozwolili
Krzysztof Piekarz
Szczerze polecam. teraz tylko tam się zaopatruję