Witam! Chciałem skorzystać z systemu MASS i wybrać trening na masę i siłę. Zrobiłem tak i zaznaczyłem, aby trening był przeprowadzany w systemie FBW. Dostałem bardzo dziwny trening przypominający 50% spiltu oraz 50% FBW - http://www.trener24.pl/SzczegolyTreningu.aspx?idTreningu=75 Co o tym myślicie? Dziwi mnie fakt, że np w treningu A nie ma ani jednego ćwiczenia na klatę (no poza tricepsem wąsko). Czy może lepiej odpuścić ten trening i skoncentrować się na typowym spilcie z systemu MASS?
Zmieniony przez - klima92 w dniu 2008-07-01 18:47:59
Zmieniony przez - klima92 w dniu 2008-07-01 18:47:59
Krzysztof Piekarz
