SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Redukcja i wzrost siły

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3118
witam mam pytanie czy jesli mam diete z 100% zapotrzebowania mam sporo fatu z 30% i bede robil trening na siłe + aeroby 20min po treningu a w nietreningowe 40min naczczo i lykal dobry spalacz to jest mozliwe palenie fatu i podniesienie troszke siły ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 6268 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25741
siłe można podniesc, ale diete musisz miec z bilansem ujemnym,

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3118
czyli dieta na -200 np. i typowy trening na siłe/mase + aero ? pzdr
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 6268 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25741
moze byc

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 355 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9544
HIIT lepszy !!! wymiata!! na serio polecam -200kcal + siłownia + HIIT

No Pain, No Gain!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3713
20 min aerobów po treningu to stanowczo za mało 35-45min no i zależy jaki będzie rodzaj wykonyanychprzez Ciebie aerobów
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6543
moze skacz na skakance po 20min na poczatek a potem zwiekszaj po 5min co tydzien ?

Zmieniony przez - Amarir w dniu 2008-06-04 10:36:35
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkoda kręgosłupa na skakance.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mały problem pomocy :(

Następny temat

co jeść a czego unikać żeby przybrać na masie

electro
Polecane artykuły