w takim razie prosze o ocene tego planu :)
Dzien 1 klatka i triceps
-wyciskanie sztangi na lawce prsotej 12<10<8<6
-wyciskanie sztangi na ławce skosnej , glowa w dol 3x10
-wyciskanie hantelek na lawce skosnej glowa do gory 3x10
-przenoszenie hantelek za glowe w lezeniu 3x12
-rozpietka 3x10
-wyciskanie sztangi na lawce poziomej , rece blisko siebie 3x10
-francuskie wyciskanie lezac 3x12
-francuskie wyciskanie siedzac 3x10
-prostowanie rak na wyciagu gornym , dwie rece 3x10
-prostowanie reki na wyciagu gornym , jedna reka 3x10, druga reka 3x10
-prostowanie rak z hantelka w rence 3x10
dzien 2 plecy i biceps
-wyciskanie sztangi podchwytem 3x10
-sciaganie drazka wyciagu gornego w siadzie , szeroki roztaw rak,nadchwytem 3x10
-sciaganie drazka wyciagu gornego w siedzie , maly roztaw rak , podchwytem 3x10
-
przyciaganie linki wyciagu dolnego w siadzie plaskim 3x10
-przyciaganie sztangi w opadzie tlowia ( do klatki) 3x10
-przyciaganie hantelki w opadzie tlowia 3x10
-uginanie ramion ze sztanga stojac , podchwytem 20<17<15<12
-uginanie ramion ze sztanga na modlitewniku, podchwytem 4x8
-uginanie ramion ze sztanga na modlitewniku nadchwytem 4x6
-uginanie ramion na wyciagu dolnym stojac, maly roztaw rak 3x6
dzien 3 barki i przedramie
-wyciskanie sztangi za karku 12<10<8<6<6
-wyciskanie sztangielek siedzac 3x10
-podciaganie sztangi wzdluz tlowia stojac 3x10
-unoszenie sztangilek na boki stojac 3x8
-unoszenie sztangielek przed siebie stojac 3x8
-uginanie nadgarstkow podchwytem siedzac ze sztanga i z hantelkami 2x(3x15)
-uginanie nadgarstkow podchwytem stojac, ze sztanga 4x10
no i jeszcze oczywiscie trening nog i brzucha ale tego juz nie wpisywalem :) prosze o ocene tego planu :)