Poniedziałek:
Klatka:
Wyciskanie hatnli na skoslnej lawce w gore 4 serie 10/10/10/max
Wyciskanie sztangi na płaskiej ławce 4 serie 10/10/10/max
Wyciskanie sztangi skosem w doł 3 serie 10/10/8
wywal
Rozpietki 3 serie 10/10/max
Triceps:
Uginanie ramienia nad głowa 3 serie 10/10/max
wywal
Wyciskanie francuskie 4 serie 10/10/10/max
lezac
Pompki na poreczach 4 serie 10/10/10/max
Wtorek - wolne
Środa:
Plecy:
Sciaganie wyciagu do karku 4 serie 10/10/10/max
podciaganie sie na drazku
Przyciaganie wyciagu do klatki od dołu 4 serie 10/10/10/max
wywal
Martwy ciąg 4 serie 10/10/10/max
Podciaganie sztangielki w opadzie tułowia 3 serie 10/10/8
daj to przed mc
Biceps:
Sztanga prosta 4 serie 10/10/10/max
Podciaganie sztangi łamanej na modlitewniku 4 serie 10/10/10/max
wywal
Hantle 4 serie 10/10/10/max
Czwartek - wolne
Piątek:
najpierw nogi pozniej barki
Barki:
Wyciskanie sztangi zza karku 4 serie 10/10/10/max
Wznosy hantli bokiem 4 serie 10/10/10/max
Podciaganie sztangi wzdluz tułowia 3 serie 10/10/max
wywal
Podciaganie sztangi do brzucha w opadzie tułowia(czesc tylnia barkow) 4 seria 10/10/10/max
daj unoszenie bokiemw opadzie
Uda:
Wyciskanie na maszynie w gore 4 serie 12/10/10/max
wywal
Przysiady ze sztanga 4 serie 12/10/10/max
wykroki
Prostowanie kolan na maszynie siedząc 3 serie 12/10/10
Wznosy na palce 4 serie 15/12/10/max
Sobota - Wolne
Niedziela - Wolne
Co do tego planu to te wszystkie max albo wywal albo przetestuj jak sie sprawdzaja, zebynie bylo nie potrzebnej zabawy.
jak mowie ten trening to niejest rozpisa jaka ja stosuje bo 4dni treningowe dla mnie to minimum...jezeli chodzio nogi plecy to wiadomo ze moglbym mu dopisać co nieco ale za dlugo trening by to byl
wyjdz i nie wracaj, po tym co ty podales przyklad widac ze twoja wiedza na temat treningu jest na poziomie 0.
niestety mario to samo za duzo..................
skoro za duzo to popraw a nie tlko nabijasz posty.
Poprawilem ten trening bo pewnie fanatykkk nigdy by tego nie zrobil bo nie potrafi.
Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-05-18 12:34:12