SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta na mase dla ,,MAłEGO'' pomozcie :((

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23
Czesc. Dopiero sie zalogowalem ale bez rejestracji czytałem duzo podwieszonych postow o diecie. Mam 17 lat 170cm i 66kg wagi.
Moj cel to beztłuszowa masa miesniowa. Moje zapotrzebowanie to 2640Kcal.

I Posiłek
Mleko 0,5% (2szklanki)
Płatki Owsiane(1/2 szklanki)
Orzechy Włoskie(50g)
Twaróg Półtłusty (100g)
Jajka 2 na twardo
Oliwa z Oliwek

II Posiłek.(szkoła)
2 Duze kanapki z chleba ciemniego
razowego z szynką z indyka(polanym oliwa z oliwek)

III posiłek (szkoła)
j.w

IV Posiłek Przed Treningiem
Ryż Brązowy
Pierś z Kuraka
Omega-3
V Posiłek Po Treningu
Makaron 4 jajeczny
Pierś z kurczaka


VI Posiłek przed snem
2jajka
Serek Wiejski
Omega-3

Mysle ze dobrze ja ułozyłem , ale bardzo proszę o ewentualne poprawki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10428
Dodaj warzywa, oprócz posiłkow treningowych i posiłku przed snem

Żyć w tak znakomicie zbudowanym domu,jakim jest ciało, bez zapoznania się z jego budową,
przynosi ujme duszy rozumnej"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23
I Posiłek
Mleko 0,5% (2szklanki)
Płatki Owsiane(1/2 szklanki)
Orzechy Włoskie(50g)
Twaróg Półtłusty (100g)
Jajka 2 na twardo
Oliwa z Oliwek

II Posiłek.(szkoła)

2 Duze kanapki z chleba ciemniego
razowego z szynką z indyka oraz pomidorem i sałatą zieloną albo zodkiewka , ogorek(polanym oliwa z oliwek)

III posiłek (szkoła)
j.w

IV Posiłek Przed Treningiem
Ryż Brązowy
Pierś z Kuraka
Omega-3

V Posiłek Po Treningu
Makaron 4 jajeczny
Pierś z kurczaka


VI Posiłek przed snem
2jajka
Serek Wiejski czasem zamiast serka Tunczyk w sosie włąsnym z puchy
Omega-3

będzie ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10428
I wydaje mi się że rano za dużo tłuszczy, najlepiej jak byś rozpisał wszystko z zapotrzebowaniem na węgle, białko, tłuszcze

Żyć w tak znakomicie zbudowanym domu,jakim jest ciało, bez zapoznania się z jego budową,
przynosi ujme duszy rozumnej"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23
zapotrzebowania na wegle bialko i tluszcze nie wiem jak obliczyc to :(( tylko umiem to zapotrzebowanie all 2650kcal
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10428
to bardzo ważne ,diata musi być zbilansowana.Ułóż dietę według tego.Zwróc uwagę na tłuszcze bo w swojej diecie masz ich za dużo. Tłuszcz 1,5 na kg masy ciała (wyjdzie 100g - 900 kcal) , węgle, 5,5-6 g na kg masy ciała (wyjdzie 360-400 g, około 1450-1600 kcal), białko 2,2 na kg(wyjdzie 145 g)
Ta tabela edzie ci pomocna:
http://www.dobradieta.pl/tabele.php

Powodzenia

Żyć w tak znakomicie zbudowanym domu,jakim jest ciało, bez zapoznania się z jego budową,
przynosi ujme duszy rozumnej"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23
GriGooR dzieki wielkie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10428
Poczytaj jeszcze dokładnie o diecie w innych postach.Napisałeś że poczytałeś dużo a masz 3 przeczytane artkuły javascript: '';
'';

Rosnij duży:)

Zmieniony przez - GriGooR w dniu 2008-05-07 21:44:39

Żyć w tak znakomicie zbudowanym domu,jakim jest ciało, bez zapoznania się z jego budową,
przynosi ujme duszy rozumnej"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23
wiem ale czytałem jak konta nie mialem Zdrowka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10428
O przepraszam ja nie doczytałem :)

Żyć w tak znakomicie zbudowanym domu,jakim jest ciało, bez zapoznania się z jego budową,
przynosi ujme duszy rozumnej"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23
ja to ku.r.wa jestem tępy jak sam sku..syn ;/

cyt.,,Tłuszcz 1,5 na kg masy ciała (wyjdzie 100g - 900 kcal) , węgle, 5,5-6 g na kg masy ciała (wyjdzie 360-400 g, około 1450-1600 kcal), białko 2,2 na kg(wyjdzie 145 g) ''

Mam ulozyc ta diete zeby mi wychodzilo 100g tluszczt dziennie, wegli 360-400g dziennie i bialka 145g dziennie tak ?
bO JA TAKi kumaty jestem ze ch.ej :-%
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta jest bardzo ważna.

Następny temat

Gazowana

electro
Polecane artykuły