witam wszystkich
jestem nowym użytkownikiem tego forum i mam pare pytań ale najpierw coś o mnie
Ćwicze już ponad rok... najpierw na mase później rzeźbe i wytrzymałość a teraz chciałbym zacząć jechać siłą
mój wiek 17 lat
180cm
76kg
obwód ramienia 37
obwód klatki klatki 117
przedramie 32
mój max na łąwce prostej to 88kg w szczytowej formie 96kg
chciałbym abyście mi pomogli w doborze planu na siłę polecili najskuteczniejsze metody KŁADĘ GŁÓWNY NACISK NA KLATĘ ale również chcę aby poszła mi siła na innych partiach ciała. ćwicze na domowej siłowni . Z GÓRY WSZYSTKIM DZIĘKI ZA POMOC;) proszę bez spamu! :)
jestem nowym użytkownikiem tego forum i mam pare pytań ale najpierw coś o mnie
Ćwicze już ponad rok... najpierw na mase później rzeźbe i wytrzymałość a teraz chciałbym zacząć jechać siłą
mój wiek 17 lat
180cm
76kg
obwód ramienia 37
obwód klatki klatki 117
przedramie 32
mój max na łąwce prostej to 88kg w szczytowej formie 96kg
chciałbym abyście mi pomogli w doborze planu na siłę polecili najskuteczniejsze metody KŁADĘ GŁÓWNY NACISK NA KLATĘ ale również chcę aby poszła mi siła na innych partiach ciała. ćwicze na domowej siłowni . Z GÓRY WSZYSTKIM DZIĘKI ZA POMOC;) proszę bez spamu! :)
Krzysztof Piekarz
