SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Odżywki dla 17-nastolatka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2107
Witam... Zacząłem ćwiczyć na siłowni, mam 17 lat i szukam jakis odzywek odpowiednich dla mnie. Wykonuje trening siłowo/masowy, fatu mam za dużo i chcę go spalić :) . Kumple polecają brać mi carbo+białko. Co wy na to?
pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Powinienes miec odpowiednia diete. Jesli brakuje ci bialka w posilkach to mozesz uzupelniac je gainerem czy jakims bialkiem ^^
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3693
masz dietę?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13975
Widac ze masz kumpli-specjalistow
Musisz miec diete i trening redukcyjny. Do tego aeroby. Jak bedziesz mial diete to jesli beda w niej braki to mozesz bialko/gainera kupic, podobnie jest z carbo ale przy redukcji raczej gainer/carbo zbedne. Procz diety mozesz BCAA i witaminy, omege 3 i zma kupic. Pozniej moze jakis spalacz np.TSE. Zalezy ile chcesz schudnac.

Zacznij od DIETY i TRENINGU.

Zmieniony przez - patryk1991 w dniu 2008-04-27 11:06:15

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64285
carbo zbędne na redukcji
białko do uzupełnienia białka w diecie
ułóż diete i uzupełnij braki
dieta na ujemny bilans kalorii
i dorzuc jakis spalacz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31045
Ze spalaczy mozesz np Stack II z firmy M double you

p.S. zmien kolegow
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2107
Trening mam w systemie MASS.
Dietke hmmm staram sie przestrzegać ale nie zawsze daje rade
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2107
Trening ma być redukcyjny czy siłowo/masowo? I czy tak samo dietke układac? Pod kątem redukcyjnym czy masowo/siłowym?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który Gainer byście wybrali

Następny temat

ocencie ??

electro
Polecane artykuły