Witam... Zacząłem ćwiczyć na siłowni, mam 17 lat i szukam jakis odzywek odpowiednich dla mnie. Wykonuje trening siłowo/masowy, fatu mam za dużo i chcę go spalić :) . Kumple polecają brać mi carbo+białko. Co wy na to?
pozdro!
pozdro!
Krzysztof Piekarz
